razzia

Razzia a sztrádán! Mindenkit letereltek az M3-asról – sokakat meg is büntettek

2022.05.23.

Átfogó ellenőrzést tartott az M3-as autópálya Szabolcs megyei szakaszán a rendőrség – írta a police.hu.

Átfogó közlekedésrendészeti ellenőrzést hajtott végre a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság együttműködő hatóságok bevonásával az M3-as autópálya Szabolcs megyei szakaszán 2022. május 20-án. A szabolcsi rendőrök a közlekedőket a Kálmánházi pihenőhelyre terelték ki, ahol ellenőrizték a járművezetők és utasaik okmányait, a passzív biztonsági eszközök használatát, a járművek műszaki állapotát és szolgálati kutyák segítségével a rakományt is. Külföldiek esetében a magyarországi tartózkodás jogszerűségét is vizsgálták.

Az ellenőrzésben részt vettek a Polgárőrség, a Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt, a Közúti Gépjármű-közlekedési Hivatal, a Magyar Közút Nzrt, a megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság, valamint a Nemzeti Adó- és Vámhivatal munkatársai.

A rendőrök kisebb súlyú közlekedési szabálysértés elkövetése miatt 12 esetben helyszíni bírságot szabtak ki, 5 járművezetővel szemben pedig figyelmeztetést alkalmaztak. Közigazgatási bírságot 90 esetben szabtak ki, legfőképpen a passzív biztonsági eszköz használatának elmulasztása miatt.

További autós tartalmakért kövess minket Facebookon is!

 

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.07.10
Mi az európai logisztika „közös nyelve”, amelyet az egész kontinensen értenek, ha szállításról vagy....
2026.07.10
A Mercedes költségeket csökkent – ​​alkalmazottai kárára – írja a Kronen Zeitung.   ..
2026.07.09
Vendég: Rusznák András igazságügyi járműszakértő a GOR-CAR-tól. ..
2026.07.09
Lendületbe jött a Peugeot, és ezúttal nem egyszerű modell vagy hajtásláncfrissítés érkezik. A....
2026.07.09
Ráadásul elsőre nem is rossz köridővel. ..
2026.07.09
A Porsche német sportautó-gyártó 122 306 járművet értékesített az ide első hat hónapban, 16....
2026.07.09
Több komoly baleset is volt az utóbbi időben, ami kijelölt gyalogátkelőhelyen történt. Ez megint....
2026.07.09
A Geely tovább bővíti magyarországi modellpalettáját: a márka bejelentette, hogy 2026....
2026.07.09
Évente több száz közúti haláleset következik be, amikor a teherautók és pótkocsik lassítanak vagy....
2026.07.09
A magyar léginavigációs szolgáltató adatai szerint 2026 első hat hónapjában összesen 452 414....