kamionbaleset
Frissítés: A 15-ös km-nél csak a belső sáv járható, a torlódás több, mint az 10 km hosszú, ami miatt több másfél órás átjutási idővel kell számolni - írta fél 1 után az Útinform.
Korábban írtuk:
- A balesetnél a szigetszentmiklósi hivatásos tűzoltók végzik a műszaki mentést - írta a katasztrófavédelem honlapja. A rajok áramtalanítják a járműveket. Az érintett útszakaszon forgalomkorlátozásra kell számítani, nagy a torlódás.
Fotó forrása: BalesetInfo közösségi oldala
Az Útinform szerint a baleset a 15-ös kilométernél történt, csak a belső sáv járható. Fokozott figyelemmel és körültekintéssel közlekedjenek! A torlódás több, mint az 6 km hosszú.
Van baj máshol is, az M0-s autóút keleti szektorán, Gyál térségében, az M3-as autópálya felé vezető oldalon, új sávelhúzásos terelést építettek ki. A 35-ös és a 40-es km között a leálló-, és a külső sávban haladnak a járművek, itt is torlódásra kell készülni!
Terelést bontanak az M5-ös autópálya Röszke felé vezető oldalán, Örkény és Lajosmizse között. A 63-as km-től a 71-es km-ig csak egy sávon halad a forgalom, a korlátozás miatt, a torlódás meghaladja az 5 km-t.