Év Magyar Autója

Szavazzon és nyerjen!

2020.01.07.

Közeledik az igazság pillanata: március 20-án kiderül, mely autók győznek az Év Magyar Autója 2020 különböző kategóriáiban. Hat győztest a zsűri hirdet ki, de a közönségdíjasról a közvélemény dönt.

Szavazzon kedvenc autójára, döntse el, melyik legyen az Év Magyar Autója 2020 verseny közönségdíjasa! Ha kedvez önnek a szerencse, értékes nyereménnyel gazdagodhat!

Mit nyerhet?

A nyereményjátékban résztvevők megnyerhetik az Autós Nagykoalíció által felajánlott tíz darab 2+2 fős (2 felnőtt és 2 gyermek) és két éjszakás üdülés egyikét (Hunguest Grandhotel Galya, illetve Hunguest Hotel Flóra Eger), illetve 30 további szerencsés páros belépőt nyerhet az AMTS 2020 kiállítás nyitónapjára, ahol részt vehet az Év Magyar Autója 2020 díjak ünnepélyes bejelentésén és átadásán.

Hogyan szavazhat?

Szavazata leadását követően (csak egy autóra és egy emailcímmel csakis egyszer) adja meg a sorsoláshoz szükséges adatait és máris jogosulttá válik a nyeremények sorsolásán való részvételre. A nyereményjáték-szabályzat és az adatkezelés részletei ezen a linken érhetők el. A játékosok személyes adatait kizárólag a nyereményjáték lebonyolítása céljára kezeljük, a sorsolást követően töröljük.

A szavazás menete

A sorsoláson csak azok vehetnek részt, akik leadták valamelyik autóra a szavazatukat, megadták nevüket és emailcímüket, ahol értesíteni tudjuk a nyeremény átvételéről. Az Év Magyar Autója 2020 Közönségdíj szavazásban és a nyereményjátékban mindenki részt vehet, kivéve az Autós Nagykoalíció és a verseny lebonyolításában közvetlenül közreműködő cégek és szervezetek tulajdonosai, vezető tisztségviselői, munkavállalói, megbízottjai, valamint azok közeli hozzátartozói. A nyerteseket március 2-án sorsoljuk ki számítógépes rendszerünk segítségével, a szavazás végeredményét, az Év Magyar Autója 2020 Közönségdíj győztes autóját pedig március 20-án a többi díj nyertesével együtt jelentjük be. Érvényesen játékra jelentkezni csak a beküldött valós név és valós e-mail adatok hiánytalan kitöltésével lehet. Szavazni március 1-jén 23.59 percig lehet, ezt követően lezárjuk a szavazást. A nyerteseket az általuk megadott e-mailcímén értesítjük. A nyeremények pénzre nem válthatók, másra át nem ruházhatók, egyéb termék vásárlása esetén nem számíthatók be.

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.07.18
A tisztán elektromos meghajtású MINI Aceman E az Alpokban mutatta be azon eredeti MINI tartozékokat....
2026.07.18
Egy sávon halad a forgalom a baleset miatt a Balaton felé vezető oldalon. ..
2026.07.18
A londoni utakon 2025-ben közel 13 százalékkal csökkent a halálos balesetek száma – a valaha mért....
2026.07.18
A BKK és a BKV 2026 márciusa óta dolgozik a nagyszabású projekt előkészítésén. ..
2026.07.18
Az első győzelmére hajtó fiatal finn 14,7 másodperces előnnyel vezet csapattársa, a tavalyi győztes....
2026.07.18
Két napig ellenőrizték a rendőrök Budapest főbb útvonalain a buszsáv jogosulatlan használatát. ..
2026.07.18
Két látványos tanulmányautót is bemutatott a Peugeot Kínában, de úgy tűnik, hogy hozzánk nem fognak....
2026.07.17
Igaz, hogy a mai világban az otthoni barkácsolás, vagy az autó körüli csavarozás egyre inkább....
2026.07.17
A Duna extrém alacsony vízállása miatt a Mahart-PassNave Kft. egyes hajójáratai módosított....
2026.07.17
Az andonzsinórt a Toyota gyártósorán használták először a minőség javítása érdekében, de mi a....