goodyear

Télire: Goodyear Ultra-Grip Performance abroncs

2015.10.26.

A Goodyear új nagy teljesítményű abroncs, az Ultra-Grip Performance piaci megjelenését jelentette be. Az elsőrangú tapadást és kormányozhatóságot biztosító új abronccsal a legkülönbözőbb téli útviszonyok között, havas, saras és jeges útfelületen is helyt állhatnak a járművezetők.

Az UltraGrip Performance abroncs képességei 44 évnyi fejlesztési tapasztalatra és 60 millió eladott UltraGrip abroncs eredményeként kialakult szakértelemre támaszkodnak. Továbbfejlesztett – a blokkok összekapcsolódását elősegítő rendszerrel[1] kiegészített – lamellákkal, minőségi futófelületi mintázattal és számos blokk-aktivátorral büszkélkedhet, hogy tökéletes tapadást és kiemelkedő kezelhetőséget biztosítson a legkülönfélébb téli útviszonyok között.


A hidrodinamikus mintaárkok javítják az abroncs vízen felúszással szembeni és sárkiszorítási képességét nedves és latyakos utakon, a szögletesebb érintkezési felület és egyenletes nyomáseloszlás pedig jobb teljesítményt biztosít száraz és jeges utakon az abroncs teljes élettartama alatt. A futófelület elhasználódásról tájékoztató kopásjelzők segítik a járművezetőt, hogy megfelelő időszakonként végezhesse el az abroncsok cseréjét, és így az abroncsok teljesítőképessége téli útviszonyok között is folyamatosan magas szinten maradhat.

 Legfontosabb tényezőként megemlítendő, hogy az abroncs a vezető versenytársak abroncsaihoz képest 3%-kal rövidebb fékutat biztosít.

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.06.17
Itt a lista, mibe ne fektessünk be. És pár példa arra is, hogy mibe érdemes.   ..
2026.06.17
Újabb három általános iskola nyerte el a Knorr-Bremse Budapest Robotika Szakkör pályázatának....
2026.06.17
A Volkswagen idén ünnepli a GTI 50. évfordulóját. Egy exkluzív modell érkezett a jubileumra: a Golf....
2026.06.17
Magyarországon a legtöbben nem érzik magukat teljesen biztonságban a gyalogosátkelőkön – pedig sok....
2026.06.17
A bécsi posta mostantól kizárólag CO2-mentesen kézbesíti a leveleket és csomagokat az utolsó....
2026.06.16
Eddig nem készült belőle közúti változat, de most megcsinálták, igaz, csak olyan megszállottnak,....
2026.06.16
A Pirelli marad a Forma-1-es autós gyorsasági világbajnokság kizárólagos gumibeszállítója 2028-ig,....
2026.06.16
Határozottan visszautasította a BYD, hogy felkerült az amerikai védelmi minisztérium, a Pentagon....
2026.06.16
A Toyota nem zárkózik el a gondolattól, hogy lefelé bővítse platós kisteherjárműinek választékát. A....
2026.06.16
Nem először vágunk neki Európának elektromos Skodával, de először volt a társunk a legerősebb Skoda....