dugó

Torlódások az M1-esen – egy órát is ülhetünk a dugóban

2018.05.31.

Útjavítás miatt Tatabánya és Herceghalom térségében két helyen nagyobb torlódás alakult ki az M1-es autópályán, a Budapest felé vezető oldalon – közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. csütörtökön az MTI-vel.

A társaság tájékoztatása szerint a munkálatok délután véget érnek, addig 30-60 perccel hosszabb menetidőre kell számítaniuk a közlekedőknek.

A közútkezelő javasolja, hogy az autósok Tatabánya-Óváros és herceghalmi csomópont között az 1-es főúton kerüljék el az autópályát. A torlódásokra Hegyeshalomtól egészen Herceghalomig táblákon hívják fel a figyelmet, magyar és angol nyelven.

 

Az oldal fő támogatója

 

2025.12.12
Elárverezik a svéd autóipari és biztonságtechnikai cég, a Holmbergs Safety Systems gyárát - írja az....
2025.12.12
2025 végére is stabilan tartja pozícióját a Suzuki Vitara és az S-Cross a kompakt SUV szegmensben,....
2025.12.12
Bár pályafutása utolsó évét kezdi, 2026-ban félelmetesen erős nyolchengeres motorral szerelik a....
2025.12.12
Kicsi és szép: az elektromos miniautók uniós piaca 7 éven belül 125%-kal fog növekedni. Íme, miért....
2025.12.12
A hét eleje óta hivatalosan is a Volkswagen Polo Magyarország legkedvezőbb listaárú új....
2025.12.12
Íme, néhány kreatív, játékos vagy szokatlan módszer a közúti közlekedés biztonságának növelésére.....
2025.12.12
A SEAT hivatalosan is megkezdte két ikonikus modellje, az új Ibiza és Arona gyártását barcelonai....
2025.12.12
Presztízs réteggyártóként elgondolkozhat az Alpine néhány tető nélküli változat bevezetésén is. ..
2025.12.12
Próbarepülést végzett Kínában két olyan új, nagy teherbírású drón, amelyet a civil áruszállításban....
2025.12.11
Üdvözlünk az Autószektor podcast csatornáján, ez a HangZóna! Vendégünk: Piri András, az Inter Cars....