szilveszter

Videón az életveszélyes szilveszteri piros lámpás száguldás

2023.01.04.

Nem tudni, minek a hatása alatt, de Gyöngyösön őrült módjára közlekedett egy autós - ismét elképesztő felvételt kapott egyik olvasójától a bpiautosok.hu oldal.

Egy őrült, tegnap este legalább 100 km/ h sebességgel száguldott keresztül Gyöngyösön, figyelmen kívül hagyva a piros lámpákat - írta a portálnak az egyik olvasó, csatolva autójának fedélzeti kapmerás felvételét. Nem rajta múlt, hogy nem lett belőle komoly baleset – írta a portál olvasója az év első napján, akinek fedélzeti kamerája rögzítette az esetet.

A képre kattintva megnézheti a videót.

A jobbról érkező autós szerencsére nagyonfigyelmesen indult meg a zöld jelzésre, ennek köszönhető az, hogy nem történt baleset. Amennyiben a száguldozó autóst oldalról telibe kapta volna, úgy egészen máshogy indult volna az új év, mindkettőjük számára.

- Szeretném látni ezt a videót az eljárás indult sorozatban, továbbá jó lenne, ha azt is tudnánk, hogy mit kapott. Mert 20 ezres ejnyebejnyével kitörölhetjük a hátsó felünket - írta egy felháborodott hozzászóló, aki a hátsó félnél rövidebb, s-betűvel kezdődő szót használt.

Más azt kommentelte a videó alá, hogy ezt simán fel lehet fogni gyilkossági kísérletként és úgy is kellene büntetni.

További autós tartalmakért kövess minket Facebookon is!

 

 

Az oldal fő támogatója

 

2025.12.16
A négy kontinensen készülő BMW 3-as sorozat az elmúlt fél évszázad során a BMW Group nemzetközi....
2025.12.16
Erősen indult az első hét a 2026-os autópálya-matricák elővásárlásában: az utazóközönség december 8....
2025.12.16
Újabb téli tanácsokat adott a Magyar Gumiabroncs Szövetség a téli autózással, valamint a járművek....
2025.12.16
Az SAIC Motor Maxus márkájának több teherautóját is forgalmazza hazánkban a Grand Automotive. A....
2025.12.16
A horvát parlament hétfőn elfogadta az új útdíjszedési törvényt, amelynek értelmében 2027. március....
2025.12.16
A Nissan és a Wayve megállapodást köt a következő generációs vezetőasszisztens technológia....
2025.12.16
A Magyar Elektromobilitási és Technológai Egyesület saját közvéleménykutatást végzett a 18-35 éves....
2025.12.16
Egy Toyota Camry tetejére landolt, illetve zuhant egy kisrepülőgép az Egyesült Államokban, a sofőr....
2025.12.15
115 évvel ezelőtt, 1910. augusztus 1-én a ma Horvátországhoz, akkoriban a Magyar Királyság Zágráb....
2025.12.15
A mobilitási technológiák területén globális vezetőnek számító LG Electronics (LG) a 2026-os CES....