Villanyautó

Villanyautó-központjuk is van már a svédeknek

2018.02.19.

Stockholmban nyitotta meg a francia gyár az első úgynevezett Renault Electric Vehicle Experience Center-ét, ahol az elektromost modellekkel, a villanyautózással ismertetik meg a látogatókat.

Svédországban, Stockholmban hozta létre, majd nyitott meg a Renault – még a múlt hét végén – az első olyan központját, amelyben az elektromobilitás előnyeit és tudnivalóit mutatják be az érdeklődőknek. A város szélén fekvő Täby Centrumban kialakított bemutatóteremben a villanyautózás iránt érdeklődők minden kérdésükre választ kaphatnak és megismerhetik a Renault e-autó kínálatának több modelljét is

Az, hogy épp Stockholmban nyitották meg az első központot, nem véletlen: Svédországban ugyanis robbanásszerűen nő az elektromos járművek piaca, és a svéd kormány jelentősen támogatja ennek a technológiának az elterjedését.

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.03.12
Március 21-én, szombaton délelőtt 11-től, az  Erdők Világnapját és a magyar alapítású, nemzetközi....
2026.03.12
A Dacia a Striker modellel tovább erősíti jelenlétét a C-szegmensben. Az új, többféle hajtáslánccal....
2026.03.12
A Ford bemutatta az elektromos hajtású Explorer SUV továbbfejlesztett változatát, amelynek....
2026.03.12
A szlalom a gokart mellett az egyik legjobb belépő szakág az autóversenyzés világába. Nem szükséges....
2026.03.12
Jól indult pár embernek 2026 Magyarországon, számos nagyon drága luxus- és sportautó talált gazdára....
2026.03.12
Az új generációs Toyota RAV4 egyik legfontosabb kényelmi szolgáltatása lehet, hogy használatához....
2026.03.12
Nem is gondolnánk, mennyi élet van még egy veteránkorba lépett Peugeot 405-ösben. Angliában például....
2026.03.12
Folyamatos növekedésben a Renault, azonban más globális piacokra is figyelnie kell, ha tovább....
2026.03.12
Június végéig négy új Gripen vadászgép érkezik a kecskeméti légibázisra - jelentette be Vargha....
2026.03.12
Szöveges és térképes figyelmeztető előrejelzést adott ki Magyarország területére 2026. 03. 12.....