Aston Martin

Aston Martin: a világ leggyorsabban növekvő autóipari márkája

2018.03.25.

Az Aston Martin értéke 268% -kal, 3,6 milliárd dollárra nőtt. A rangsorban a 77. helyről a 24. pozícióba tört előre az angol luxusmárka, ez derült ki a Brand Finance vezető független üzleti értékelő és stratégiai tanácsadó legutóbbi jelentéséből.

Az Aston Martin 2017-ben könyvelhette el - fennállása óta -  minden idők legmagasabb, százalékban kifejezett növekedését. Az értékesítési darabszám meghaladta az évi 5 ezret, a profit mintegy negyed milliárd fonttal nőtt. A vállalat Second Century Plan névre keresztelt stratégiája beigazolódni látszik, miután a DB11 első, teljes és sikeres évét zárta olyan ínyencségekkel, mint például a Vanquish Zagato Coupe és a limitált DB4 GT Continuation.

Az Aston Martin elnök-vezérigazgatója, Andy Palmer elmondta, sikeres stratégiájuk egy feltörekvő márkát eredményez. Egy olyat, amelyre méltó módon lehetnek büszkék az angolok. A DB11-re nagy a kereslet, az új Vantage éppen csak bemutatkozott, valamint már dolgoznak a Vanquish utódján, amely az idei év későbbi felében érkezik majd. A héten, a Genfi Autószalon keretén belül láthatja először testközelből a nagyközönség a DB11 Volante-ot a feltűnő Vantage GTE és az F1-es koncepció oldalán.

Forrás: 
media.astonmartin.com

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.06.26
Mi is azt hittük, hogy tapsolni megyünk, de mégsem ..
2026.06.26
Az első után a második szabadedzésen is Kimi Antonelli, a Mercedes olasz versenyzője volt a....
2026.06.26
Az amerikai cég önvezető autói gyakran hajtanak be építési területekre és lezárt autópálya-sávokba....
2026.06.26
Mától regisztrálhatnak a MOL Bubi új generációjának kipróbálására azok, akik megfelelnek a....
2026.06.26
Elsőre hihetetlenül hangzik, hogy elengedett kézzel, a kormányt nem fogva, 130-as tempóval....
2026.06.26
Kimi Antonelli volt a leggyorsabb a pénteki első gyakorláson a hőségtől sújtott Red Bull Ringen. ..
2026.06.26
A mérnökhallgatók közel kétharmada külföldi karrierben is gondolkodik, miközben a hibrid....
2026.06.26
A hétüléses villany SUV közel 650 kilométeres hatótávolságot, akár 935 literes csomagtartót és....
2026.06.26
Három friss és felháborító közlekedési jelenetet válogatott össze a Bpiautosok portál. ..
2026.06.26
A japán prémiumautó-gyártó mindent megtett azért, hogy a kerekesszékes páros bajnok Alfie Hewett....