villamosbaleset

Egyelőre nem találják a budai villamos kisiklatóját

2018.12.09.

Egyelőre nem találja a rendőrség azt a férfit, akit a budapesti Széll Kálmán téren csütörtök este történt villamosbaleset miatt keresnek.

A végállomáson az egyik szerelvény második kocsija kisiklott, miután ráfutott egy, a sínen lévő gördeszkára. A BRFK közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény gyanúja miatt indított nyomozást.

Egy 20-30 év körüli, 180 centiméter magas férfit keresnek, aki a bűncselekmény elkövetésekor fekete baseball sapkát, fekete kabátot és fekete nadrágot viselt.

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.05.05
Az SK On, a világ egyik vezető akkumulátorgyártója, áttörést ért el a szilíciumanódos szilárdtest-....
2026.05.05
A Geely közismerten nem csupán a részben vagy teljesen elektromos (öntöltő hibrid, plug-in hibrid....
2026.05.05
A Toyota megint olyat húzott, amire senki sem számított: fogta a Toyota Crown szuperkényelmes....
2026.05.05
A négykarikás márka átalakulása a száguldó cirkusz betétfutamaival párhuzamosan, a helyszínen is....
2026.05.05
Az ICDP frissítette a Top 300 európai kereskedőcsoport-rangsorát a 2024-es adatokkal. A kép....
2026.05.05
Sok izgalmas autót, rengeteg tesztet és szoros küzdelmet hozott az Év Magyar Autója verseny hetedik....
2026.05.05
A Kiel-i Világgazdasági Intézet (IFW) becslése szerint a Donald Trump által belengetett, az Európai....
2026.05.05
Az MEBeco elektromos hajtás sorozatgyártásának előkészítésének részeként az Audi Hungaria célzottan....
2026.05.05
Nő a munkanélküliség Ausztriában, amely különösen a nőket érinti – írja az orf.at.   ..
2026.05.04
Világpremierként mutatkozott be a szalonon a „Galaxy Light” második generációs koncepciómodell,....