MÁV

Megnövekedett menetidőre kell számítani a Budapest-Záhony vonalon

2019.07.19.

Műszaki hiba miatt 30-40 perccel megnő a vonatok menetideje a Budapest-Debrecen-Nyíregyháza-Záhony vonalon - tájékoztatta a Mávinform péntek délelőtt az MTI-t.

A közlemény szerint Ebes és Hajdúszoboszló között nem működik a biztosítóberendezés, mert munka közben elvágtak egy vasúti kábelt. A műszaki hiba miatt a vonatok csak ez egyik vágányon és a biztonság érdekében az átlagosnál lassabban haladhatnak. 

A nagyobb torlódások és késések elkerülése érdekében egyes távolsági sebesvonatok és az InterCity vonatok Püspökladány és Debrecen között egyesítve közlekednek - közölték.

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.04.06
Időkapszulát helyeztek el a Győri Járműipari Tudásközpont leendő helyszínén, a Széchenyi István....
2026.04.06
A Volkswagen és a Volvo egyszerre indít nagyszabású toborzást. A kínált fizetésekből jól látszik a....
2026.04.06
Az A3-as autópályán egy sebességkorlátozás már napok óta felháborodást kelt az autósok körében. A....
2026.04.05
Megérkezett a ragyogó tavaszi napsütés, ezzel pedig nagyobb figyelem jut az autónk megjelenésére,....
2026.04.05
60 évvel ezelőtt, 1966. március 10-én a 36. Genfi Autókiállítás mutatkozott be a Lamborghini Miura....
2026.04.05
Heti rajzunk készítője Kelemen István, karikatúrájának címe: Húsvétkor pont egy nyulat? ..
2026.04.05
Jó okuk van rá, vagy ez csak egy összeesküvés-elmélet?   ..
2026.04.05
A BMW Group megújult müncheni gyára hatékonyabban, rugalmasabban és digitálisabban várja a Neue....
2026.04.05
Az ICDP szerint az autóvásárlás fontossága nem a költségben, hanem az érzelmekben rejlik — és ez....
2026.04.05
Ha egy ittas sofőr balesetet okoz, nem csupán a jogosítványát veszítheti el, hanem a biztosítási....