Mercedes

A Mercedes az Instagram sztárja

2018.12.01.

Különleges Mercedes jubileumról számolt be az Automobilwoche. A német gyártó bejegyzéseit már több mint 1 milliárd alkalommal kedvelték az Instagram képmegosztó oldal felhasználói.

Ezzel a Mercedes a legnépszerűbb márka az Interbrand top 100 tagjai közül. A Mercedes meg is ünnepli a felhasználók támogatását, múzeumukban fotókiállítást szerveznek az utóbbi évek legnépszerűbb bejegyzéseiből.

A német prémiumgyártó 2012 óta aktív az Instagramon, azóta pedig átlagosan havonta 27,6 millió kedvelést szereznek bejegyzéseik. Mindez persze nem nagy meglepetés, ha figyelembe vesszük, hogy a különböző Mercedes-profiloknak összesen 35,66 követője van a népszerű közösségi portálon.

Az ennek örömére szervezett kiállítás 2019. Január 5. és 31. között tekinthető meg a márka stuttgart-i múzeumában. A kiállításon nem csak a márka legnépszerűbb fotóit tekinthetik meg a látogatók, hanem a követők legötletesebb Mercedes-tematikájú bejegyzései is kiállításra kerülnek.

A hangulatot biztosítandó a képek mellett a látogatók élőben nézhetik meg az egyébként már hazánkban is kiállított Mercedey-Maybach 6 Cabriolet csodaautót, és az AMG GT Edition 501 különleges modellt is.

 

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.01.30
Nem lepődtünk meg, a cikket azért írjuk, hogy Te se lepődj meg. ..
2026.01.30
2026. február 1‑jétől Dr. Oliver Kuhnle lesz a CG Car‑Garantie Versicherungs‑AG (CarGarantie)....
2026.01.30
A francia szárazföldi haderő az elkövetkező évtizedben mintegy hétezer Mercedes-Benz Zetros....
2026.01.30
Az Audi győri gyára nagyon sikeres, folyamatosan növeli a termelését, és idén új elektromos....
2026.01.30
A Mercedes-Benz Places  Binghatti City a második közös ingatlanprojekt Dubaiban, amely a Meydan....
2026.01.30
Okleveles mesterséges intelligencia informatikusokat is képez szeptembertől a Debreceni Egyetem....
2026.01.30
Hajlamosak vagyunk azt gondolni, hogy az autók valahol az ipari racionalitás és a globális....
2026.01.30
A belügyminisztérium átfogó törvénymódosítást készít elő a közúti közlekedés területén, amely....
2026.01.30
Péntektől újra járnak a balatoni kompok Szántód és Tihany között, a téli menetrend szerint -....
2026.01.30
A Katalóniai Martorellben fejlesztett és gyártott Seat Arona nemzetközi bemutatóján kiderült, hogy....