vonatgázolás

Nyílt pályán gázolt a vonat kora reggel

2021.03.17.

Halálra gázolt egy embert a Szolnokról a Nyugati pályaudvarra tartó vonat Pilis és Monor között - közölte a Mávinform szerda reggel a Facebook-oldalán.

Elgázolt egy embert a Szolnok és Budapest között közlekedő személyvonat Pilis település térségében, a nyílt pályán - írja a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóságának honlapja.

A monori hivatásos tűzoltók érkeztek a helyszínre, ahol a vonat utasainak biztonságos átszállásában nyújtanak segítséget.

(Képünk illusztráció)

A balesethez a mentők is kiérkeztek, az érintett szakaszon váltakozó irányban, csökkentett sebességgel közlekednek a vonatok.

További autós tartalmakért kövess minket Facebookon is!

 

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.02.18
Február elején gördült le a 49 milliomodik jármű a wolfsburgi gyár összeszerelő soráról. A gyár....
2026.02.18
A meteorológiai előrejelzések szerint csütörtökön (febr. 19.) reggel a Dunántúl északkeleti részén....
2026.02.18
Előny, vagy csak hátrány az új tendencia?   ..
2026.02.18
Hatezer pályázó már pénzénél van, megemelt kerettel április közepéig fut a vállalati e-autó....
2026.02.18
Kínai kutatók áttörést értek el a szilárdtest lítiumakkumulátorok egyik legkritikusabb területén, a....
2026.02.18
A szlovák kormány szerda délelőtti ülésén úgy döntött, a stratégiai tartalékaiból 250 ezer tonna....
2026.02.18
A hidrogéntechnológia egyre fontosabb szerepet tölt be az energiaátmenetben, különösen a megújuló....
2026.02.18
A NiT Hungary a legfrissebb ágazati elemzés, a DigiLog Consulting KFX jelentése alapján felhívja a....
2026.02.18
Az MGS5 EV bekerült Európa egyik legfontosabb autós megmérettetésének döntőjébe, és idén a közönség....
2026.02.18
Alapfelszereltségként hirdetett, havi fizetős szolgáltatások.     ..