baleset

Nyolc parkoló autót tarolt le, majd elmenekült a helyszínről

2021.12.27.

Megcsúszott Hondájával hétfő hajnalban Szekszárdon egy sofőr a havas, ónos esős úton, nyolc autóban is kárt okozott, majd elmenekült a helyszínről.

Ismeretlen személy közlekedett Honda típusú személygépkocsival 2021. december 27-én a hajnali órákban Szekszárdon, az Alisca utcában a Munkácsy utca irányából Csatár irányába. A sofőr haladása során elveszítette uralmát a járműve irányítása felett, a havas, csúszós úton a bal oldalra sodródott, ahol először az úttest szélén parkoló Skoda típusú személygépkocsinak ütközött. Ennek következtében a Honda a tengelye körül átfordulva az egymás mellett várakozó hét autónak, majd átsodródva a jobb oldalra, egy az útpadkán várakozó járműnek ütközött, végül a jobb oldali forgalmi sávban a menetiránnyal szemben megállt.

A Honda vezetője a helyszínről két utasát hátrahagyva ismeretlen helyre távozott. Ők könnyebben megsérültek. A baleset körülményeit a Szekszárdi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztályán vizsgálják.

Kérjük, hogy mindenki fokozott óvatossággal és a szokásosnál körültekintőbben közlekedjen! A fagyott, csúszós utakon való közlekedés legfontosabb szabálya a helyes sebesség megválasztása. A balesetek elkerüléséért a legtöbbet mi magunk tehetünk azzal, hogy a szabályokat betartva, egymásra odafigyelve veszünk részt a közlekedésben.

Fotók: police.hu

További autós tartalmakért kövess minket Facebookon is!





 

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.01.08
Szöveges és térképes figyelmeztető előrejelzést adott ki Magyarország területére 2026.01.09 péntek....
2026.01.08
A HangZóna mai vendége Grád Ottó a Magyar Ásványolaj szövetség főtitkára. ..
2026.01.08
Az autósoknál a Fordot vezető amerikai Mitch Guthrie, Kellon Walch kettős nyerte az ötödik szakaszt....
2026.01.08
Mutatjuk, mi jön helyette.   ..
2026.01.08
A főutak állapota folyamatosan javul, a Dunántúlon már csak Tapolca környékén, a Tiszántúlon pedig....
2026.01.08
Norvégia világelső a személyautók villamosításában. A belső égésű motorral hajtott járművek új....
2026.01.08
A sikeres futáspróbákat és a hatósági vizsgát követően átvették és forgalomba állították a 26. új....
2026.01.08
Új repülőgéppel, 19-re bővül a Wizz Air budapesti flottája, a légitársaság ennek köszönhetően 5 új....
2026.01.08
Már ezen a héten pályára gurul az első 2026-os F1-es autó? Sajtóhírek szerint az Audi mindenkit....
2026.01.08
De azért nótás kedvünkben nagyon figyeljünk oda az utakon ..