Audi Hungária Kft.

Orbán Viktor az Audi vezetőivel tárgyalt

2018.01.15.

Az Országházban tartott munkamegbeszélést Orbán Viktor kormányfő és az Audi több vezetője – írta az MTI.

Orbán Viktor miniszterelnök hétfő délelőtt munkamegbeszélést tartott Peter Kösslerrel, az Audi AG termelésért felelős igazgatótanácsi tagjával és Achim Heinflinggel, az Audi Hungaria Zrt. igazgatóságának elnökével az Országházban - olvasható Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnökének tájékoztatásában, mely a kormany.hu-n jelent meg.

A megbeszélésen, melyen Győr város képviseletében Borkai Zsolt polgármester is részt vett, a felek egyeztettek az Audi Hungaria eddigi eredményeiről, jövőbeli terveiről, valamint a kormány, a város és a vállalat további együttműködési lehetőségeiről - közölte a sajtófőnök.

A Miniszterelnöki Sajtóiroda által közreadott képen Orbán Viktor miniszterelnök (j3), valamint Achim Heinfling, az Audi Hungaria Zrt. igazgatóságának elnöke (b), Peter Kössler, az Audi AG termelésért felelős igazgatótanácsi tagja (b2, háttal) és Borkai Zsolt, Győr polgármestere (j2, háttal) az Országházban folytatott találkozójukon 2018. január 15-án. Mellettük Lőre Péter, az Audi Hungaria kommunikációs és kormánykapcsolati igazgatója (b3) és Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára (b4). MTI Fotó: Miniszterelnöki Sajtóiroda / Botár Gergely

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.05.11
Thierry Neuville megszerezte a saját és a Hyundai csapat első győzelmét 2026-ban. ..
2026.05.11
Több, mint ötven autóval és tucatnyi motorral vonultak végig a városon a ballagás előtti napon a....
2026.05.11
Sikeresen lezárult az EIG Concert-Japan „FerroFluid” projekt. A hároméves kutatás olyan új....
2026.05.11
A CUPRA ismét tanúbizonyságot tett arról, hogy a szektor egyik legmeghatározóbb, formatervezés-....
2026.05.11
Egyedülálló esemény helyszíne volt május 7-én a Széchenyi István Egyetem Győri Innovációs Parkja,....
2026.05.11
Egy skót párnak körülbelül 20 000 eurót kell fizetnie Teslájuk megjavításáért egy eső után. A Tesla....
2026.05.10
Milliók példaképe volt, soha nem adta fel, búcsúzunk az 59 éves sportolótól.    ..
2026.05.10
A sportos géneket kompakt méretben ötvöző Junior tökéletes belépő az Alfa Romeo univerzumába....
2026.05.10
Nyáron lehetetlen légkondi nélkül utazni? Nem, ha követi a javaslatainkat.   ..
2026.05.10
Heti rajzunk készítője Kelemen István, karikatúrájának címe: Három a magyar igazság.  ..