Audi Hungaria Zrt.

Szakképzési díj az Audi Hungariának

2020.03.13.

A Német-Magyar Ipari és Kereskedelmi Kamara (DUIHK) Szakképzési Díjátadóján „Motiváció” kategóriában tüntette ki az AUDI HUNGARIA Zrt-t, így a vállalat harmadszor vehetett át elismerést a kamarától. 

A bíráló bizottság az Audi Cyber Camp (egyhetes napközis élménytábor) és a Szakképzési Fesztivál (egynapos pályaorientációs program) megvalósításáért ítélte oda a díjat az Audi Hungariának. Ezek a rendezvények élményszerű, gyakorlati szakmai orientációt nyújtottak a 7. és 8. osztályos tanulóknak.

Az Audi Hungaria képviselői a díjátadón: Pok Zoltán, mester szakoktató a járműtechnika területén és Kocsis Zoltán, vezető, szakképzés, továbbképzés, gyártástechnológia, automatizálástechnika

A Szakképzési díj célja a szakmák társadalmi megítélésének emelése, a magyarországi szakképzési rendszer fejlesztése, valamint ösztönözni kívánják a vállalatokat, hogy kezdeményezzenek és valósítsanak meg szakképzési projekteket. 2001 óta több mint 2.000 fiatal végzett az Audi Hungaria duális szakképzésében, nagy részük a négykarikás vállalatnál kezdte el szakmai pályafutását.

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.02.06
A Vespa 946 a Ló Évének szentelt különleges változat. Pej színű festéssel és lovas nyergek ihlette....
2026.02.06
A rendőrök a DELTA Program keretében egy debreceni autókereskedés bezáratására intézkedtek - írja a....
2026.02.06
Nemzetbiztonsági veszély fenyeget?   ..
2026.02.06
A CATL és a Changan Automobile a világ első, sorozatgyártásra szánt, nátriumion-akkumulátorral....
2026.02.06
Miért mondják ránk emberekre, hogy kíváncsi természetűek vagyunk? Nos, a mai napig keressük az örök....
2026.02.06
A Nagykátai Járási Ügyészség több rendbeli minősített lopás bűntette és más bűncselekmények miatt....
2026.02.06
A tavalyi magyar Rally2 bajnokság győztese, a győri származású Faltusz Dávid a 2026-os idényt már a....
2026.02.06
A Toyota prémiummárkája története legjobb eladási eredményét produkálta 2025-ben, és a dinamikus....
2026.02.06
A rendőrség 2026. február 9–15. között Magyarország teljes területén közúti ellenőrzést tart - írja....
2026.02.06
Az Év Magyar Autója verseny 2026-os idényébe nevezett Toyota Aygo X hibrid technológiájának ....