Volkswagen

Totti lesz az elektromos Volkswagenek arca

2021.10.27.

Francesco Totti, az olasz főváros labdarúgócsapatának egykori kapitánya egymillió euróért, azaz mintegy 350 millió forintért beszáll az elektromos Volkswageneket népszerűsítő reklámkampányba – írja a római La Repubblica című napilap internetes kiadása.

Reklámszerződés született a német autóipari óriás és az AS Roma labdarúgócsapatának egykori kapitánya között. A jövő évtől Francesco Totti adja az arcát a Volkswagen új kampányához, melynek célja az VW elektromos modelljeinek népszerűsítése Olaszországban.

A reklámspotokat a jövő évtől lehet majd látni. Egyelőre titok,Totti miként szerepel majd a filmeken. Annyi azonban bizonyos: a Roma egykori csapatkapitánya tökéletes választás arra, hogy az elektromos Volkswagenek híveivé tegye a fővárosi sárga-vörösök szurkolóit. A kiváló labdarúgó egymillió euróért vállalta el, hogy az arcát adja a kampányhoz.

A világbajnok futballista - becenevén Pupone - 1998-tól 2017-ig volt az AS Roma csapatkapitánya, 2018-tól 2019-ig sportigazgatója. Az olasz klubnál csatárként vagy támadó középpályásként játszott. Totti egész pályafutását a Románál töltötte, és ő a csúcstartó mind a góllövésben, mind pedig a csapat színeiben lejátszott mérkőzések számában.

A Volkswagen és Totti együttműködése nem előzmények nélküli, hiszen 2013-ban vele és több csapattársával is szponzori szerződést kötött a német autógyár.

A „giallorossi” legendát azért választotta kampányához a Volkswagen, hogy a világhírű labdarúgón keresztül népszerűsítse a futballszurkolókkal körében a környezetbarát és elektromos autókat.

További autós tartalmakért kövess minket Facebookon is!

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.06.11
Rossi Attila Moor ezen a hétvégén az Estorilban megrendezésre kerülő JuniorGP Moto2 fordulóban áll....
2026.06.11
A részben vagy teljesen elektromos (öntöltő hibrid, plug-in hibrid és tisztán elektromos)....
2026.06.11
A NATO Kibervédelmi Kiválósági Központja Észtország fővárosában, Tallinnban tartotta meg „Katonai....
2026.06.11
A háromszoros túraautó világbajnok Michelisz Norbert a hétvégén megpróbálja csökkenteni lemaradását....
2026.06.11
A fejlett robotika, különösen a humanoid rendszerek rendkívül dinamikus fejlődése az automatizálás....
2026.06.11
Az IVECO az elektromobilitás területén is több mint 50 éves szakértelmére és kiterjedt....
2026.06.11
Az ADAC 2026-os májusi tesztjén mind a CYBEX Sirona Ti, mind a CYBEX Pallas G3 autósülés elnyerte a....
2026.06.11
Egy vérbeli terepjáró puhított változataként érkezik az Egyesült Királyságba a BYD új modellje, ami....
2026.06.10
Amióta van tömegközlekedés, azóta történnek tömegbalesetek.  ..
2026.06.10
Elfogták az ámokfutót - írja a police.hu. ..