szerpentin

Videón, ahogy lebukott a bükki kanyarvadász

2022.08.04.

A Bükk hegyvidéki útvonalain ellenőriztek a rendőrök, amikor egy jármű folyamatosan levágta a kanyarokat, és áttért a szemközti sávba – írta a police.hu.

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság Forgalom Ellenőrző Alosztály munkatársai 2022 július utolsó hétvégéjén elsősorban balesetmegelőző, mozgóellenőrzést hajtottak végre a bükki útvonalakon. Az elsősorban a motorosok, és természetesen a többi közlekedésben résztvevő járművezetők biztonságát szolgáló akció során a rendőrök látták, sőt rögzítették is, hogy egy jármű vezetője Répáshuta és Lillafüred között a kanyarokat levágta, így többször áttért a szemközti sávba. Miután megállították, és ellenőrzés alá vonták a sofőrt, a rendőrök 30 000 forint helyszíni bírsággal sújtották a férfit. Az esetről készült videó itt látható.

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya felhívja a járművezetők figyelmét, hogy a szabályok betartásával a közúti közlekedési balesetek elkerülhetőek. A nyári időszakban Borsod-Abaúj-Zemplén megye útszakaszain fokozott ellenőrzésre számíthatnak a közlekedők, így a turizmus szempontjából frekventált helyeken, azaz a Bükk hegységben is.

További autós tartalmakért kövess minket Facebookon is!

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.08.06
Az év első hét hónapjában 49 897 új személygépkocsit értékesítettek Horvátországban, 2444-gyel, 5,2....
2026.08.06
Több száz robot gondoskodik a létesítményeken belüli anyagmozgatásról a Toyota japán üzemeiben. ..
2026.08.06
 Ezt gondolják valójában a bécsi autósok – írja a heute.at. ..
2026.08.06
Újabb közlekedési konfliktus végződött fenyegetőzéssel, ezúttal Keszthelyen fogyott el egy autós....
2026.08.06
Minden pocikáján érződik, hogy a Sealion 5-öst nem az európai piacra szánták eredetileg. De számít....
2026.08.06
Megosztotta a Geely „a világ legnépszerűbb kisautójaként” emlegetett, a Magyarországon a Sziget....
2026.08.06
A Baross Gábor Vasútfejlesztési Terv keretében lecserélik az ötvenéves HÉV-kocsikat, még az idén....
2026.08.06
Van egy kategória, amelyben 8-12 százalékkal csökkentek az árak egy friss jelentés szerint. ..
2026.08.06
Le Mans győztes olasz rokon nyerte az Év Márkája és az Év Szuperautója díjat. ..
2026.08.06
Az Európai Unió által a kínai elektromos autókra kivetett védővámok nem tudták megállítani a kínai....