Minden eddiginél nagyobb, 9 milliárd font (4370 milliárd forint) értékű megrendelést kapott a Rolls-Royce ipari csoport a brit kormánytól tengeralattjárók nukleáris reaktorainak gyártására.
Túl szelíd motorosok és túl vad autósok, akik robogóval és Kacsával is Dakarra mentek, hogy kipróbálják, mit bírnak a leggyengébbek a legkeményebb sivatagban. És nem csak a legendás korszakban.
Sok kritika érte mostanában a BMW új modelljeinek formavilágát, de most egy új korszak köszönhet be minden fronton.
Stagnáltak a BMW konszern eladásai az első félévben a cég honlapján szerdán publikált kimutatás szerint. Az elektromos modellek értékesítése csaknem negyedével nőtt ugyan, de az is messze elmarad a tavalyi éves növekedési ütemtől.
Hibridek és villanyautók mellett egyre több a méz és whisky az autógyártók kínálatában.
Először kerül egy apró Spirit of Ecstasy az utastérbe, és először gurul 23-colos felniken, legalábbis gyárilag a világ legnagyobb SUV-ja.
Koldus vagy királyfi? Örök dilemma ez az ékszerüzletben, autókereskedésben vagy divatszalonban, ahogy azt a Pretty woman című filmben eljátszotta a Vivient alakító Julia Roberts.
Úgy tűnik, hogy a világ egyik, ha nem a leghíresebb DJ-je még egy Mansory kittből is ki tudott hozni valami igényeset és kívánatosat.
A gazdagok gazdagodtak vagy még többen lettek, legalábbis egyenesen erre lehet következtetni abból, hogy a Rolls-Royce eladásai rekordot döntöttek tavaly.
Kinek jutott eszébe a világ legnehezebb tereprali versenyére nevezni egy Rolls-Royce-szal és miért lett ez a verseny történetének egyik legszerethetőbb sztorija?