Pappas Auto

Autókat és napelemparkot kapott az Ökumenikus Segélyszervezet

2022.01.20.

Személygépkocsikat és napelemeket kapott három cégtől az Ökumenikus Segélyszervezet - írja az MTI.

A Mol napelemparkkal, a Mercarius Flottakezelő és a Pappas Auto személygépkocsikkal támogatja az Ökumenikus Segélyszervezetet - tájékoztatta a szervezet az MTI-t.

A családok szolnoki átmeneti otthonában tartott sajtótájékoztatón adták át a szervezet vállalati partnerei az adományaikat, a Mol Magyarország 8 milliós támogatásával megvalósult, 66 napelempanelt tartalmazó beruházást, valamint a Mercarius Flottakezelő és a Pappas Auto által biztosított négy személyautót - közölték.

A napelempark a jövőben a 40 embernek otthont adó intézmény teljes energiaellátását fedezi, évente több mint egymillió forint rezsiköltséget takarítva meg az intézmény számára. A támogatás 11 elektromos fűtőtest beszerzésére is lehetőséget nyújtott - tették hozzá.

A Mercarius Flottakezelő és a Pappas Auto adománya pedig nemcsak az autók használatát jelenti, hanem teljes körű flottakezelési szolgáltatással is társul - írták.

Az eseményen részt vett Lévai Anikó, az Ökumenikus Segélyszervezet jószolgálati nagykövete, a miniszterelnök felesége, Kállai Mária országgyűlési képviselő, Szalay Ferenc, Szolnok polgármestere, Lehel László, az Ökumenikus Segélyszervezet elnök-igazgatója, Sándorné Pólik Róza, a segélyszervezet szolnoki központjának vezetője, Ratatics Péter, a Mol Magyarország operatív működésért felelős ügyvezető igazgatója, Paizs József, a Pappas Auto ügyvezető igazgatója és Rónai-Horst László, a Mercarius Flottakezelő ügyvezető igazgatója - áll a közleményben.

További autós tartalmakért kövess minket Facebookon is!

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.04.22
Karakteres, takarékos és a prémium autókat megszégyenítő minőségű kupé SUV lett a Renault vadászgép....
2026.04.22
Megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok - közölte....
2026.04.22
Megérkezett Magyarországra a fontos jellemzőiben megújult Lexus RZ. Az eleve előremutató elektromos....
2026.04.22
Az Autós Nagykoalíció (ANK) és a 2025/2026-os tanévben is meghirdette az autószerelő, autószerelő....
2026.04.22
Bár látványosan csökkent a közúti halálesetek száma az Egyesült Államokban, a szakma szerint még....
2026.04.22
Jelentős mérföldkőhöz ért a Magyar Suzuki Zrt: az esztergomi vállalatot 35 évvel ezelőtt....
2026.04.22
Annak a két autóvezetőnek, aki belterületen 110 illetve 115 km/h-val ment, 210.000 forintot kell....
2026.04.22
Naná, hogy a visszatérő Volga márka mögött is a kínai Geely áll, amelyik szereti felkarolni az alul....
2026.04.22
Ebből a rozsdakupacból márpedig guruló art deco szobor lesz – gondolta Andy Saunders, aki Anglia....
2026.04.22
Az olasz adóhatóságok vizsgálatot indítottak a Forma-1-es világbajnokság versenyzői és csapatai....