pályázatírás

Az innováció nem áll meg!

2017.06.14.

Újra benyújthatóvá vált a közép-magyarországi régió vállalatainak kutatás-fejlesztési tevékenységének támogatását célzó felhívás! Az anyagokat 2017. július 15-ig fogadják, így nem érdemes késlekedni!

A felhívásra a közép- magyarországi régió mikro-, kis- és középvállalkozásai, nagyvállalatai, valamint ezek konzorciumai nyújthatják be támogatási kérelmüket.

Támogatás igényelhető:

-          kísérleti fejlesztésre (meglévő tudományos, technológiai, üzleti és egyéb vonatkozó ismeretek és szakértelem megszerzése, összesítése, alakítása és felhasználása új, vagy javított termék, eljárások vagy szolgáltatások kidolgozása céljából),

-          ipari kutatásra (új ismeretek és szakértelem megszerzése új termékek, eljárások, vagy szolgáltatások kifejlesztéséhez, vagy a létező termékek, eljárások vagy szolgáltatások jelentős mértékű fejlesztésének elősegítéséhez),

-          eszközök beszerzésére,

-          immateriális javak beszerzésére,

-          kkv-k kiállításon vagy vásáron való részvételére.

A támogatás mértéke kategóriánként, valamint vállalkozás típusonként eltérő, de akár 100% is lehet!

A támogatás összege minimum 80 millió, maximum 500 millió Ft lehet.

A felhívásról bővebben ide kattintva olvashat!

Érdekelné, hogy vállalkozása milyen kiírásokon, milyen feltételekkel indulhat? Töltse ki előminősítő lapunkat ide kattintva, és kollégáink felveszik Önnel a kapcsolatot!

Tudja pályázatát biztos kezekben!

Goodwill Consulting Kft. - Magyarország piacvezető pályázatírója

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.04.10
A burgenlandi rendőrség kedden pozitív eredményről számolt be a húsvéti hétvégével kapcsolatban.....
2026.04.09
Vendég: Rusznák András igazságügyi járműszakértő (GOR-CAR) ..
2026.04.09
Bővül a Mol Move autósokat segítő digitális szolgáltatásainak köre: április 7-től a felhasználók....
2026.04.09
 A közúti balesetekben elhunytak többsége autóban ült. Két tartományban nem jelentettek közúti....
2026.04.09
A Toyota egy japán kávégyártó vállalattal karöltve négy különleges keveréket állított elő,....
2026.04.09
Mostanra jól látszik, hogy azok a kínai gyártók tudnak maradandóan sikeresek lenni Európában,....
2026.04.09
Az első negyedévben 128 419 személygépkocsit gyártottak Romániában - írja az economedia.ro az....
2026.04.09
Nagy Roland gokartversenyző személyében magyar tagja is lett az Aston Martin Forma-1-es istálló....
2026.04.09
Egy 50 éves sofőrt fogtak el a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság járőrei - semmi sem....
2026.04.09
A holland CCV fizetési megoldás-szolgáltató olyan energiatakarékos üzemmódot fejlesztett....