sporttámogatás

Első ERSTE Jégkorong Liga Győrben az Audi Hungaria támogatásával

2024.11.25.

A tegnapi napon a jégkorong szerelmesei az Erste Liga különleges, kihelyezett mérkőzésén a Győri Jégsport Központban szurkolhattak a fehérvári FEHA19 és a ferencvárosi FTC Telekom meccsén. A meccset megelőzően a nézők egy ingyenes GYŐR - LEHEL HC U21-es összecsapással hangolódhattak az est további részére. Az Audi Hungaria munkatársai kedvezményes áron juthattak jegyekhez, a sportmeccs szünetében pedig egy győri gyártású Audi Q3 RS tett köröket a jégen.

 

Az Audi Hungaria a magyarországi vállalatok számára elérhető társasági adóból (TAO) történő felajánlás keretében évek óta szponzorálja Győr régió számos sportszervezetét, melynek keretében az élsport mellett a szabadidős sportokat és a fogyatékossággal élők sportolási lehetőségeit is támogatja.

Az idei évben három új partnerséggel bővült a vállalat sportegyüttműködéseinek köre: a Magyar Röplabda Szövetséget, a Magyar Kosárlabda Szövetséget és a Magyar Jégkorong Szövetséget is támogatja az Audi Hungaria.

 

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.03.14
Sallangmentes, kényelmes, ideális családi autó. Ezt a címszavakban összesített véleményt erősíti,....
2026.03.14
A Készenléti Rendőség munkatársai igazoltatták, majd elfogták azt a férfit, aki egy körözött svájci....
2026.03.14
Átadták a Keleti pályaudvar első megemelt, akadálymentes peronját, és felújították a műemlék....
2026.03.14
A Mazda6e „Authentic Modern” formanyelve világszerte figyelmet kap – a modell a Kodo formatervezési....
2026.03.14
Bőnynél, az M19-es felhajtójánál történt súlyos baleset – jelentette a katasztrófavédelem. ..
2026.03.14
Kizöldülő okosvasúttól a digitális ikrekig, a hóban is „látó” autóktól a ritkaföldfém-mentes jövőig....
2026.03.14
A 19 éves pilótának ez pályafutása első pole pozíciója, amellyel az F1 történetének legfiatalabb....
2026.03.14
Bár nem a hétszeres világbajnok nyerte a futamot, a Ferrari pilótája nagyot ment. ..
2026.03.14
Elsőre meglepőnek tűnhet, hogy a következő Land Rover kínai, azonban a lemezek alá nézve ez kevésbé....
2026.03.14
A svéd pilóta előnye egyetlen másodpercre olvadt csapattársa, Sébastien Ogier előtt. ..