Magyar Közút Nonprofit Zrt.

Ön- és közveszélyes gyalogos az M0-áson - videó

2022.06.08.

- Május 27-én, pénteken a dunakeszi mérnökségünk szakemberei gyalogost jeleztek a diszpécserünknek az M0-s autóútnál - írta legfrisebb hírében a Magyar Közút instagram oldala.

A budapesti Váci út felől sétált a forgalommal szemben egy férfi a külső sávon a Megyeri-híd irányába. Össze-vissza járkált, majd végül átment az elválasztósávhoz, onnan pedig a hídon található kerékpárútra mászott át. - Azonnal értesítettük az útellenőrünket is, aki pont akkor ért ki a helyszínre, mire a férfi már a kerékpárúton sétált - írják a közösségi oldalon.

A képre kattintva megnézheti a hajmeresztő videót.

Hogyan jutott el idáig és miért a férfi, arról nincs információ, de az egyértelmű: az életét kockáztatta. Soha, semmilyen körülmények között ne kövesse senki a példáját. Hasonló esetekből történtek már tragédiák.

További autós tartalmakért kövess minket Facebookon is!

 

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.06.12
Újabb mérföldkőhöz érkezett a Royal Caribbean: a finnországi Meyer Turku hajógyár hivatalosan is....
2026.06.12
1989-ben a Lexus elegáns limuzinokkal lépett be a prémiumautók piacára. A japán márka a kiváló....
2026.06.12
A Toyota első elektromos autója, a bZ4X Touring így, ebben a kombi karosszériában érett be. Erős,....
2026.06.12
A TOYOTA RACING június 13–14-én a TR010 HYBRID Hypercarral száll harcba hatodik győzelméért – és új....
2026.06.12
A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint 2026. június 12-én 4 óra 30 perc körül egy....
2026.06.12
Mérföldkőhöz érkezett a motorfejlesztőből autóépítővé vált SZEngine Team: bemutatták első....
2026.06.12
Burgenlandban 2026-ban is folytatódott az alternatív hajtásrendszerekkel felszerelt autók iránti....
2026.06.11
Vendég: Rusznák András igazságügyi járműszakértő a GOR-CAR-tól. ..
2026.06.11
A Budapesti Közlekedési Központ (BKK) és a taxis szervezetek egyaránt támogatják egy olyan....
2026.06.11
A közösségi média és az autóipar mezsgyéjén születik meg egy új automárka Kínában: még az idén....