e-mobilitás

Ezer elektromos jármű Bécsben szemben a forgalommal

2021.07.16.

A közelmúltban kétségbe esve hívtak több bécsi újság szerkesztőségét, hogy mindenki megbolondult a melegben? A Ringen ugyanis több száz autó, motor, roller haladt szemben a forgalomban – írja a Heute című napilap online kiadása.

Baleset nem történt, mert rendőrségi zárás mellet, rendőrségi engedéllyel haladt a forgalom a megszokottól eltérő irányban.

Az osztrák fővárosban E-Mobility Fesztivált rendeztek június végén, amelyen legalább ezer jármű vett részt. Volt köztük kicsi és nagy, két kerekű és négy kerekű. Egyben hasonlítottak, zéró káros anyag kibocsájtás hajtotta valamennyit.

A Rock den Ring névre keresztelt fesztivál keretében egész napos műsor várta a bécsieket és az érdeklődőket.

Negyedszer rendezték meg Bécsben a fesztivált, ezúttal is a klíma védelme állt középpontban.

További autós tartalmakért kövess minket Facebookon is!

                                      

 







 

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.02.20
Tartós hófúvással kell számolni, a tetemes mennyiségű havat viharos szél hordja - írja az Időkép.hu....
2026.02.20
A hideg téli időjárás nyomot hagyott az utakon. Az elmúlt hetekben a Dunaszerdahelyi járásban is....
2026.02.20
A Garrett Motion Inc. (Nasdaq: GTX) („Garrett” vagy a „vállalat”), a differenciált autóipari....
2026.02.20
Érdemes kis időt rászánni, mielőtt elindulunk a kocsival, vagy motorkerékpárral. Egy pillanat múlva....
2026.02.20
Ketten súlyosan, tízen pedig könnyebben megsérültek, amikor péntek reggel egy helyközi autóbusz....
2026.02.20
Az MG Motor megerősítette, hogy Európában átadta egymilliomodik járművét, ezzel jelentős....
2026.02.20
A Volkswagen Csoport a világszerte ötmillió elektromos hajtásegység legyártásával mérföldkőhöz....
2026.02.20
Az osztrák katolikus és protestáns környezetvédelmi felelősök autómentes nagyböjtre hívják az....
2026.02.19
Megújult a BYD SEAL sportos szedán, és tovább bővül a modellcsalád kínálata: megérkezett a SEAL....
2026.02.19
Vendég: Piri András, az Inter Cars Hungaria Kft partnerhálózati vezetője, a Young Car Mechanic....