rendőrségi eljárás

Halálos baleset: rámpán ütöttek el két embert - sokkoló fotóval

2023.09.07.

Egy ember meghalt, egy pedig életveszélyesen megsérült Dánszentmiklóson közúti balesetben - tudatta a Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság csütörtökön a police.hu oldalon.

A közlemény szerint egy tehergépkocsi szerdán késő este a Nyáregyházi úton ráhajtott egy a pályatesten előtte álló szerelvény nyitott rámpájára.

    

Fotó: MTI/Mihádák Zoltán

A baleset következtében a teherautó a rakfelületen lévő munkagépnek ütközött, miközben a félpótkocsin tartózkodó két embert elütötte.

Egy 49 éves férfi a helyszínen meghalt, egy 23 éves férfit életveszélyes sérülésekkel vittek a mentők kórházba - áll a közleményben.

MTI

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.06.20
A Google és az Apple már nem elégedik meg azzal, hogy a telefonunkon keresztül jelen legyen az....
2026.06.20
A ZalaZONE nem csupán egy autóipari tesztpálya, hanem Magyarország egyik legizgalmasabb kutatási és....
2026.06.20
A BYD a közösségi médiában kérte ki a felhasználók véleményét arról, hogy milyen nevet kapjon az új....
2026.06.20
Ismerős névvel, de új dizájnnal és technikával érkezik a Renault Twingo testvérmodellje. ..
2026.06.20
A limitált szériás, Lamborghini-motoros, 1001 lóerős hibrid szupersportautó 2027 első felében....
2026.06.20
A Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren 1 822 483-an utaztak a légikikötőn keresztül, 7,1....
2026.06.20
Két hajmeresztő közlekedési helyzetet is megörökítettek a Bpiautósok olvasóinak fedélzeti kamerái. ..
2026.06.20
Július–augusztusban strandolóknak ismerősek lehetnek a Készenléti Rendőrség Légirendészeti....
2026.06.20
Az úthasználat-jogosultságok harmadát a ezekben a hónapokban veszik a közlekedők, érdemes tehát....
2026.06.20
Ezen kívül büntetőfékezett és az autóban is kárt okozott ököllel. ..