e-autó

James Bond is elektromos autóra vált

2019.03.13.

Elektromos autót fog vezetni James Bond a legújabb filmjében, hogy kidomborítsák a brit titkos ügynök környezetbarát karakterét - adta hírül szerdán a The Sun című brit bulvárlap.

A film rendezője, a környezetvédő Cary Fukunaga azt akarja, hogy Daniel Craig az Aston Martin első elektromos gépkocsiját, a Rapide E-t vezesse - olvasható a brit lapban.

A korlátozott számban készülő Rapide E ára 250 ezer font és csupán 155 darabot fognak gyártani belőle.

"Fukunaga közvetlenül együtt dolgozik az Aston Martinnal, hogy elektromos autójuk egyikét megszerezze a forgatáshoz" - mondta el egy bennfentes a lapnak.

"A gépkocsi egy hihetetlenül akciógazdag jelenetsor középpontjában fog állni. James Bondról köztudott, hogy pompás autókat vezet, ebben sem fog csalódni. Minden csúcstechnológiás kütyü benne lesz, ez az, amiért Cary harcolt, és Daniel valamint a producerek kiállnak mellette... Valamennyien hiszik, hogy eljött az idő arra, hogy Bond nulla kibocsátású gépkocsira váltson" - tette hozzá.

Az új Bond-filmet Shatterhand munkacímmel többszörös halasztás után a jövő hónapban kezdik forgatni.

MTI

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.05.10
Sébastien Ogier 21,9 másodperces előnnyel vezet Thierry Neuville előtt az esősre forduló versenyen....
2026.05.10
Jól indult a szezon, az első futamot magabiztosan nyerte a magyar pilóta, aztán jött a keréktörés. ..
2026.05.10
A nyári szezon közeledtével ismét útjára indul a Retró Istria Expressz éjszakai vonat, amellyel a....
2026.05.10
A világ számos pontján leleményes megoldásokkal óvják az állatokat a közúti forgalom veszélyeitől,....
2026.05.10
Új rekordot jelentő nyereségről, bevételről és készpénzállományról számolt be Emirates Group annak....
2026.05.10
Áprilisban kissé veszített lendületéből a használt személyautók behozatala, de a 12 821 forgalomba....
2026.05.10
A Huawei filmvetítőkké alakítja fényszóróit.   ..
2026.05.10
A Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) bejelentette, 2027-ben ismét változnak a motorszabályok. A....
2026.05.09
Szegeden már nem egyszerűen egy új autógyár épül, hanem az európai autóipar erőviszonyai....
2026.05.09
A jövőben a Cupra csakis szürkés színeket fog használni modelljei fényezéséhez. ..