torlódás

Kamionok ütköztek az M0-son, 8 kilométeres a torlódás

2022.04.06.

Az M0-s autóúton az M1-es autópálya felé vezető oldalon a 15-ös kilométernél kamionok ütköztek össze. Az Útinform szerint mindenütt élénk a forgalom a Budapest környéki utakon.

Az Útinform legújabb frissítése szerint az M51-estől araszolgató kocsisorban már közel 1 órás időveszteséggel kell számolni.

Korábban írtuk:

Az M0-s autóúton az M1-es autópálya felé vezető oldalon a 15-ös km-nél kamionok ütköztek össze. A Nagy Duna-hídon történt balesetnél két sávra szűkült az autóút, ezért és az erős forgalom miatt jelentős a torlódás. A 6-8 km-es torlódásban már 20-25 perces időveszteséggel kell számolni.

Élénk a forgalom a Budapest környéki utakon. Telítettek a sávok az M3-as autópálya bevezető szakaszán, az M0-s autóúti csomóponttól befelé. Sokan haladnak a 10-es főúton, a solymári körforgalomtól, a 11-es főúton, Szentendre és Budakalász között, a 31-es főúton Maglódtól, valamint az 51-es főúton Dunaharasztitól a főváros irányába.ton, a solymári körforgalomtól, a 11-es főúton, Szentendre és Budakalász között, a 31-es főúton Maglódtól, valamint az 51-es főúton Dunaharasztitól a főváros irányába.

A 7-es főúton, Tárnok határában aszfaltoznak. A 24-es és a 28-as km között munkaidőben félpályás korlátozás mellett dolgoznak, lelassul a haladás.

A 31-es főúton, az M0-s autóúti csomópont és a Mende közötti szakaszon, több helyen is felújítási munkát végeznek. Munkaidőben félpályás lezárásra és jelzőőrös irányításra, illetve torlódásra és hosszabb menetidőre számítsanak!

Az 52-es főúton, Kecskemét és Fülöpháza között több szakaszon aszfaltoznak. Félpályás lezárásra és jelzőlámpás irányításra kell készülni!

Az 54-es főúton Kecskemét térségében, az 1-es és a 6-os km között burkolatjavítás miatt mindkét oldalon egy sávot lezártak.

További autós tartalmakért kövess minket Facebookon is!

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.04.18
A 2026-os FIA Hosszútávú Világbajnokság vasárnap az Imola 6 órás versennyel veszi kezdetét, a....
2026.04.18
A húsvéthétvégén a melegebb időjárással elindul a motoros szezon Ausztriában is. A....
2026.04.18
A kilencvenes évek közepén a Peugeot 306 kabrió reklámfilmje nagy sikert aratott, pedig nem a....
2026.04.18
Három nap, közel harminc támogató és csaknem 150 résztvevő – ezekkel a számokkal írta be magát a....
2026.04.18
Összeütközött egy személyautó és egy kisbusz szombaton 14 óra körül az M1-es autópálya 53-as....
2026.04.18
A légzsákrendszer hibája miatt az Egyesült Államokban rendelték el a visszahívási akciót egy....
2026.04.18
A Zsigó Antal pilótát is foglalkoztató AZ Cars csapat szerezte meg a hétvégi NLS4 futam pole....
2026.04.18
Merész dizájn és maximális személyre szabhatóság jellemzi a Pekingi Autószalonon bemutatkozó 4....
2026.04.18
George Russell, a Mercedes Forma-1-es istálló brit versenyzője megértené, ha a négyszeres....
2026.04.18
A Datahouse adatai szerint januárban, februárban és márciusban 41 ezer 868 új személygépkocsit és....