utinform

Káosz az utakon: 4 kilométeres sor az M1-esen, 9 kilométeres dugó az M5-ösön

2024.05.17.

Balesetek, torlódások, rendkívüli közlekedési események az Útinform jelentése alapján.

Az M1-es autópálya Budapest felé vezető oldalán, a Győr elkerülő szakaszán kiépített terelésben egy műszaki hibás kamion vesztegel. A 97-es km-nél csak egy sávon halad a forgalom, emiatt 4 km-es torlódás alakult ki.

Az M3-as autópályán, a Vásárosnamény felé vezető oldalon, a Polgár/Görbeháza csomópont közelében, a 175-ös és a 176-os km között tereléskiépítés miatt a külső és a leálló sávot lezárták.

Az M5-ös autópályán, a Röszke felé vezető oldalon, a 41-es és a 47-es km közötti közötti fix terelésben 9 km-es a torlódás. Aki teheti a 30-as km-nél lévő Ócsa csomóponton keresztül kerüljön!

Az M4-es autóút Budapest felé vezető oldalán, a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér közelében négy személyautó szenvedett ráfutásos balesetet. A 20-as km-nél forgalomkorlátozásra, és ebből fakadóan torlódásra kell számítani.

Az 1-es főúton, Óbarok közelében, a 33-as km-nél nagy mennyiségű olajfolyás miatt, az utat teljes szélességben lezárták.

A 37-es főúton, Felsőzsolca közelében a 2-es km-nél nagyfeszültségű vezetékáthúzás miatt a külső sávot lezárták.

Az M6-os autópályán, a főváros felé vezető oldalon, a C jelű alagutat munkavégzés miatt lezárták. A 170-es km-nél, a forgalmat átterelik a szemközti oldalra, ahol irányonként egy-egy sávon halad a forgalom.

További autós tartalmakért kövess minket Facebookon is!

 

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.03.12
Az elektromos vezetékeknél tapasztalt hiba miatt több frissen elkészült Boeing 737 MAX-on kell....
2026.03.12
Ballisztikus rakéta csapódott be egy BYD mellett Jeruzsálemben, de csodával határos módon az autó....
2026.03.12
Nem tartja reálisnak Max Verstappen, hogy a Red Bull harcba szálljon a Mercedesszel és a Ferrarival....
2026.03.12
Március 21-én, szombaton délelőtt 11-től, az  Erdők Világnapját és a magyar alapítású, nemzetközi....
2026.03.12
A Dacia a Striker modellel tovább erősíti jelenlétét a C-szegmensben. Az új, többféle hajtáslánccal....
2026.03.12
A Ford bemutatta az elektromos hajtású Explorer SUV továbbfejlesztett változatát, amelynek....
2026.03.12
A szlalom a gokart mellett az egyik legjobb belépő szakág az autóversenyzés világába. Nem szükséges....
2026.03.12
Jól indult pár embernek 2026 Magyarországon, számos nagyon drága luxus- és sportautó talált gazdára....
2026.03.12
Az új generációs Toyota RAV4 egyik legfontosabb kényelmi szolgáltatása lehet, hogy használatához....
2026.03.12
Nem is gondolnánk, mennyi élet van még egy veteránkorba lépett Peugeot 405-ösben. Angliában például....