autópálya

M1 bővítés - földmunkák Komáromnál

2026.04.20.

A Budapest - Tatabánya szakaszon zajló bővítéssel párhuzamosan Komárom térségében is folyik már a pálya szélesítését előkészítő földmunka - írja Facebook-oldalán az MKIF Zrt.

Fotó: Facebook/MKIF Zrt.
A Budapest - Tatabánya szakaszon zajló bővítéssel párhuzamosan Komárom térségében is folyik már a pálya szélesítését előkészítő földmunka.
A 84-es és a 97-es km-ek között kiépített terelés a másik forgalmi rend tükörképe gyakorlatilag: a Győr / országhatár felé vezető forgalmat terelik át a Budapest felé vezető oldal belső sávjába.
Ezen a szakaszon a szélesítést a Győr felé vezető pályaoldalon kezdjük. A fejlesztés későbbi ütemében ezen a pályaoldalon haladhatunk majd 2x2-es forgalmi rendben, amíg a főváros felé vezető oldal teljes visszabontási és újjáépítési munkálatai zajlanak.
A Concó (Ács/Bábolna) pihenőhely és csomópont az átterelt sávból nem elérhető!
A forgalmi rend változásairól, a zárásokról a megszokott módon minden alkalommal tájékoztatást adunk információs csoportunkban, amihez bárki szabadon csatlakozhat az alábbi linken keresztül:
Arról, hogy milyen ütemezéssel, milyen munkafolyamatok révén jutunk el az eredeti forgalmi rendből az új kiszélesített pályához és mi az a 2+1+1-es terelés, az alábbi animáció nyújt segítséget:
Köszönjük a türelmet! Pályán vagyunk. Közösen, Veletek - írják.
 
 
 
 



 

 

RSS kategória (Hírstart tematika): 

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.06.13
A McLaren világbajnok versenyzője volt a leggyorsabb a Forma-1-es Katalán Nagydíj pénteki második....
2026.06.13
Európában is bevezetik a Lotus történetének első SUV-jának konnektoros hibrid változatát. ..
2026.06.12
Ezúttal lehetetlen favoritot választani, szinte minden csapatnak van esélye győzni. ..
2026.06.12
A piros-fehér TR010 Hybridek különböző, előre nem várt okok miatt nem jutottak be az időmérő utolsó....
2026.06.12
Egy rejtett ikon, amit sokan nem ismernek.   ..
2026.06.12
A Ryanair új, Pozsony–Prága járat indítását fontolgatja, amely akár már jövőre elindulhat. Erről a....
2026.06.12
A holland ügyészség 2030-ig több mint kétszeresére növelné az automatizált közúti ellenőrzési....
2026.06.12
Forgalmas nyári szezonra készül a Budapest Airport az idén is - hangsúlyozta Francois Berisot, a....
2026.06.12
A rolleres károk csaknem kilencven százalékát bérelt eszközökkel okozzák, ezért is sürgető a....
2026.06.12
Újabb mérföldkőhöz érkezett a Royal Caribbean: a finnországi Meyer Turku hajógyár hivatalosan is....