Zöld energia

Próbálja ki az e-autózás élményét

2017.09.15.

Szeptember 16-án hivatalosan megnyitja 12 elektromosautó-töltőállomását a budapesti AsiaCenter. Ezen a napon az Ivanics Csoport jóvoltából bárki kipróbálhatja, milyen érzés elektromos autót vezetni, sőt a résztvevők között értékes ajándékok és egy tesztvezetés hétvége is gazdára talál.



 

Az AsiaCenter megduplázza ingyenesen használható elektromosautó-töltőállomásai számát. Mostantól a -1-es parkoló szinten 6 db 11 kW-os fali töltő, míg a külső parkolóban 6 db 22 kW-os töltőpont várja majd az elektromos autók tulajdonosait a bevásárlóközpont nyitvatartási idejében.

A térítésmentesen igénybe vehető töltők fele hónapok óta szinte teljes kihasználtság mellett üzemel a bevásárlóközpontban. A hivatalos megnyitás alkalmából az AsiaCenter szerette volna a még nem elektromos autóval érkező látogatóinak is bemutatni az e-autózás élményét, amiben az Ivanics Csoport lelkes partnernek bizonyult.

Az AsiaCenter felszíni parkolójában szombaton délelőtt 10 órától egy teljesen elektromos, automataváltós Ford Focus volánja mögé ülhetnek be azok a vállalkozó kedvű látogatók, akik egy igazán dinamikus és izgalmas, elektromos jármű vezetési élményét szeretnék megtapasztalni. A parkolóházban található e-töltőknél az érdeklődők megismerkedhetnek a rendkívül alacsony légellenállású Plug-in Hybrid Hyundai IONIQ-kal, amely jelenleg az egyik legáramvonalasabb autó a világon, valamint megtekinthető lesz a Volvo 90-es szériájának egyik legújabb modellje, a V90CC is.

 Az E-autó tesztnapon ajándéksorsolásra is sor kerül.

Az AsiaCenter 5 db 10.000 Ft értékű vásárlási utalványt sorsol ki.

Az AsiaCenter NaturWash autómosója 2 db 5500 Ft értékű, extra kézi külső-belső autómosást ajánl fel.

Az Ivanics Kft. jóvoltából 6 db egyenként 30.000 Ft értékű kézi külső-belső autómosás, valamint egy Ford Fiesta teszthétvége talál gazdára.

A tesztvezetés ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Regisztrálni a helyszínen lehet.

 

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.05.27
Egy újabb kínai gyártó cápázna rá egy nagymúltú autógyár egykori európai gyártósorára. ..
2026.05.27
A világ legnagyobb darabszámban eladott autótípusa (túl az 55,5 millión), a Corolla idén ünnepli a....
2026.05.27
Hamarosan nem csak a Leapmotor lesz az egyetlen kínai márka a Stellantis portfóliójában, hanem a....
2026.05.27
Nem tankönyvszerű feladatokat, hanem olyan valós gyártási és fejlesztési problémákat kellett....
2026.05.27
A Xiaomi negyedéves profitja a vártnál jelentősebben csökkent, több mint a felére esett és 11....
2026.05.27
A BMW M 1000 RR Limited Edition Isle of Man TT formájában a BMW Motorrad egy különleges, mindössze....
2026.05.27
A Hormuz-szoroson átmenő szállítások súlyos fennakadása, a 100 dollár körüli olajár, a dráguló....
2026.05.27
Az új kompakt ötajtós az egyedüli Super DM technológiájú plug-in hibrid hajtáslánccal készülő....
2026.05.27
Power Lines címmel első alkalommal mutatják be a nagyközönségnek a Mercedes-Benz művészeti....
2026.05.27
Létezéséről csak kevesen tudtak, hiszen már akkor létezett, amikor a típust még be sem jelentették....