Range Rover

Range Roverbe gyűjtik az adományokat

2015.06.01.

Gyereknap alkalmából két furcsa akciót is elindítottak. Az egyikben terepjáróval hajtanak be homokozókba, játszótereken gyűjtenek adományokat, a másikban a nyári mikulás próbál segíteni a gyerekeknek

Nem mindennapi látványban volt részük a gyerekeknek tegnap. Egy tízmillió Ft értékű autót firkáltak össze az ő kedvükért. Ebbe, a Picasso képeivel kidekorált autóba gyűjtik az adományokat.  Az anyukákat és a gyerekeket arra szeretnék rávenni, hogy egy-egy játékukat ajándékozzák rászorulóknak. Az autó Balatonfüredről indult, de azokon a településeken is megjelenik, amelyekben a statisztikák szerint, az átlagnál jóval nagyobb jövedelemmel rendelkeznek a szülők. Egy tavalyi kutatás szerint: a lista első öt helyén Telki, Paks, Üröm, Budajenő és Csopak áll. A "Range Rover-Legyél Te is Picasso" elnevezésű akció keretében,  az adományokért cserébe, a jótékony gyerekek  ecsetet, festéket és egy-egy belépőt kapnak ajándékba arra Picasso kiállításra, amely éppen Balatonfüreden látható.

Nyáron is szükség van a szolidaritásra! Ezzel a szlogennel indították el azt a karitatív akciót, amelynek szervezője a Mikulásgyár. A Millenáris Parkban, gyereknap alkalmából, ismét felállították az ország legnagyobb karitatív akciójának installációját. Ma itt gyűjtik az adományokat. Ide az élelmiszerek mellett, játékautókat is várnak! Akciójukkal arra szeretnék felhívni a figyelmet, hogy nem csak télen van szükség a segítségre, a szolidaritásra. Zsolnai Endre, a Mikulásgyár főszervezője, elmondta. Télen komoly tanúbizonyságot tettek szolidaritásból a magyarok. 110.000 ember  járt a fővárosi Mikulásgyárban, a többség hozott  magával ajándékot. A játékok, ruhák mellett,  mintegy 30.000 kilogramm élelmiszer is összegyűlt a karitatív akció keretén belül.  A Mikulásgyár adományait a Magyar Posta juttatja el a Vöröskereszthez.

 

 

 

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.01.21
A Ford 16. éve piacvezető a haszongépjárművek szegmensében Magyarországon, és közel 24%-kal növelte....
2026.01.21
A diszkont légitársaság június 8-tól hetente háromszor indít a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérről....
2026.01.21
Visszatérés és egyben újrakezdés is a Honda számára az Aston Martinnal kezdett 2026-os....
2026.01.21
Mintegy 1,3 milliót kérnek az átalakító szettért, és ebben még nincs benne a telepítés ára. ..
2026.01.21
Egy ember meghalt, négyen súlyosan megsérültek kedden este Barcelona térségben egy újabb....
2026.01.21
A téli útviszonyok ellenére is közel száz járművezető hagyta figyelmen kívül a megengedett....
2026.01.20
Bemutatta az idei Forma-1-es világbajnoki sorozatra tervezett autóját a Sauberből Audivá vált....
2026.01.20
Érdekes kérdés bontakozott ki a napokban egy autókereséssel kapcsolatos kérdésnél. A kicsi, városi....
2026.01.20
A többszöri figyelemfelhívás ellenére két férfi segédmotoros kerékpárral hajtott az Alcsi-Holt-....
2026.01.20
Nissan Aura Nismo RS Concept névre hallgat a japán gyártó legújabb hot hatch tanulmánya, amiből....