baleset

Súlyos, hetes autópálya-karambollal zárult a csütörtök - mentők a helyszínen

2024.02.02.

Egymásba futott hat személygépkocsi Budapest XV. kerületében, az M3-as autópálya kivezető szakaszán, a Városkapu utca közelében. Az egyik jármű a tetejére borult - adta hírül a katasztrófavédelem nem sokkal csütörtök este 10 óra előtt.

A műszaki mentést végző fővárosi hivatásos és újpesti önkéntes tűzoltók áramtalanították az autókat, a helyszínre a mentők is kiérkeztek. Az érintett sztrádaszakaszon egy sávon, szakaszosan halad a forgalom.

Az Útinform fél 12 után néhány peccel azt írta, hogy a Vásárosnamény felé vezető oldalon, a Szilas pihenőhelynél nem hat, hanem hét személyautó összeütközött. A forgalmat a külső sávba terelik.

Máshol is volt forgalmi akadály éjfél körül, az M0-s autóúton az M1-es autópálya irányába, a Nagytétény-Diósd csomópontnál egy személygépkocsi és egy kisteherautó karambolozott. A 12-es km-nél a belső sávba terelik a forgalmat.

Túlméretes jármű is okozhat forgalmi akadályt az éjjel, ez Tiszakécskéről indul, majd végig halad a 44-es főút - 445-ös főút - 5-ös főút - M5-ös autópálya - M0-s autóút - M1-es autópálya útvonalon, Hegyeshalom végcélig. A 150 tonna súlyú járművet sárga villogóval felszerelt kocsikkal kísérik, alkalmanként a forgalmat is leállíthatják.

Kérjük, vezessenek óvatosan!

További autós tartalmakért kövess minket Facebookon is!

 

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.02.08
A Wizzair légitársaság Londonból Tel-Avivba tartó, leszálláshoz készülődő utasszállító járatához....
2026.02.08
Születésének 145. évfordulóján a Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kara előadóterem-avatással és....
2026.02.08
Heti rajzunk készítője Kelemen István, karikatúrájának címe: Túl szigorú ellenőr. ..
2026.02.08
A vállalatok közötti megállapodás alapján olyan együtműködés jöhet létre, amely megteremti az....
2026.02.08
Rekordszámú, közel 36,4 millió utast szolgáltak ki a belgiumi repülőterek tavaly, a szám 850....
2026.02.08
Bár továbbra sem értem, hogy minek a Renault-nak ennyi hasonló méretű szabadidő-autó, a Captur és....
2026.02.08
Mindössze három év után távozik a Toyota Motor Company éléről Szató Kodzsi, feladatait a vállalat....
2026.02.08
Plusz 50 ezer vasúti ülőhely: mintegy 100 távolsági és elővárosi motorvonat, csaknem 90 új....
2026.02.08
Olyan innovatív újrahasznosítási folyamatokat dolgozott ki a BMW, amelyek révén még több magas....
2026.02.08
Több autó ütközött Óbaroknál Hegyeshalom felé, később pedig ugyanebben az irányban útjavítás miatt....