+

A zenehallgatás új technológiája

2018.09.06.

A Hyundai által fejlesztett új technológia lehetővé teszi, hogy ezentúl minden utas a saját zenéjét hallgathassa. Az SSC (Separated Sound Zone) nevű találmány lehetőséget biztosít, hogy minden utas fülhallgató nélkül hallgathassa saját zenéjét, miközben beszélgetni is tudnak egymással az autóban.

forrás: uolcarros.blogosfera.uol.com.br

Ez azoknak a hangszóróknak köszönhető, amelyek csökkentik vagy növelik a kibocsátott hanghullámokat, megelőzve, hogy azok tovább terjedjenek az utastérben. A gyártó szerint a rendszer hasonló hatást fejt ki, mint azok a rendkívül érzékeny telefonos fülhallgatók, amelyeket képesek kiszűrni a zajt.

Azon kívül, hogy zavartalanul és egy időben élvezhetjük a különböző típusú zenéket, a rendszer arra is lehetőséget biztosít, hogy telefonáljunk, vagy hallgathassuk a GPS koordinációkat anélkül, hogy zavarnánk a mellettünk utazókat.

A Hyundai ígérete szerint az SSC két éven belül bevezetésre kerül az autóikba. Bár az még nem tudható, hogy mely autók fogják tartalmazni, de talán nem túlzás arra következtetni, hogy a márka legdrágább modelljei lesznek a kedvezményezettjei.

forrás: uolcarros.blogosfera.uol.com.br

 

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.02.11
Amikor tegnap este, pontosan 140 évvel Carl Benz szabadalmi bejelentése után bemutatta a Mercedes-....
2026.02.11
Elérte a kilencezret a vállalati e-autó programban igényelt személygépkocsik száma - olvasható az....
2026.02.11
Már van jobb találmány a hagyományos forgalomkorlátozó eszközöknél.   ..
2026.02.11
A hétüléses, több mint öt méter hosszú családi SUV a legnagyobb villanyautója a japán márkának. ..
2026.02.11
London kimondta azt, amit Európában sok nagyváros csak félhangosan mer: a közlekedési rendszer....
2026.02.11
A kubai hatóságok tájékoztatása szerint szünetel a Jet A-1 üzemanyag-szolgáltatás az ország....
2026.02.11
Egyszerre akár 12 járművet is lehet tölteni a Schneider Electric új töltőberendezésével. A....
2026.02.11
Ha mentességüket egyszerű online nyilatkozattal időben jelzik a NAV-nak, a jogosult szervezeteknek....
2026.02.11
2026. március 1-től Sakai Fumito a Magyar Suzuki Zrt. új vezérigazgatója. Az új vezető Atsumi....
2026.02.11
Nézze meg a videót! ..