teljes útlezárás

Autópálya-balesettel, teljes útzárral és tíz kilométeres torlódással kezdődött a nap

2024.12.20.

Az M1-es autópálya főváros felé vezető oldalán, Szárliget térségében a 48-as km-nél korábban két személyautó ütközött össze. A belső sávot lezárták, a torlódás már 10 km-es, aki teheti, válassza az 1-es főutat.

Van baj máshol is, az Útinform fél 7-kor frissült híre szerint az M5-ös autópályán, a röszkei határ kilépő oldalán a 169-es km-nél kialakult torlódásban egy személyautó és egy teherautó ütközött össze. A helyszínelés miatt forgalmat a 166-os km-nél a Szeged-nyugat/Domaszék csomópontban kiterelik.

Az M7-es autópályán, a főváros irányába a 88-as km-nél kigyulladt egy személygépkocsi. Teljes terjedelmében égett az autó, amikor a polgárdi önkormányzati tűzoltók kiérkeztek a helyszínre. Az egység egy vízsugárral megakadályozta a tűz továbbterjedését, majd eloltotta a lángokat. A sztráda érintett szakaszán egy sávon halad a forgalom.

Az M30-as autópályán, Szikszó térségében, az M3-as autópálya felé, a 46-os és a 39-es km közötti szakaszt lezárták. A forgalom az ellenkező oldalon, irányonként egy-egy sávon halad.

 

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.02.22
Heti rajzunk készítője Kelemen István, karikatúrájának címe: Az élet császára. ..
2026.02.22
Az ukrajnai invázió óta, a szankciók miatt Oroszország autópiaca gyorsan szétesett, a nyugati....
2026.02.22
Ambiciózus növekedési tervet fogalmazott meg a KIA dél-koreai járműgyártó, 2030-ra globálisan 39....
2026.02.22
Összesen 67, azon belül 5 új útvonalat üzemeltet az ír fapados a nyári menetrendben budapesti....
2026.02.22
A BMW Group Hams Hall-i gyára fontos mérföldkőhöz érkezett: a Birmingham melletti üzemben pontosan....
2026.02.22
Havas, jeges úton óvatosak az autósok, de a fekete jég szinte láthatatlan, és nem csak tipikus téli....
2026.02.22
A Volvo legújabb büszkesége, a tisztán elektromos ES90 már megérkezett a hazai autószalonokba. A....
2026.02.22
Az Aston Martin Lagonda Global Holdings brit sportautó-gyártó arról jelentett, hogy tavaly 5448....
2026.02.22
Ausztriában a BYD-t nemrégiben 75 százalékos növekedéssel ünnepelték, és a pozitív tendencia az új....
2026.02.22
Igazi rakétának tűnt a Ferrari a többi autóhoz képest a bahreini rajtgyakorlatoknál, mégsem....