Mercedes

Forma-1: van, amiben már az első futam előtt az élen áll a Mercedes

2025.03.01.

A csapat eredményes háromnapos tesztet tartott Bahreinben a 2025-ös szezon előtt – jelentette a Mercedes istálló. Mint azt közleményükben írták, három nap alatt 2500 kilométert, összesen 458 kört tettek meg, többet, mint bármelyik másik csapat.



A csapat egyik pilótája, George Russell úgy fogalmazott: Eredményes három napot töltöttünk Bahreinben, a csapat Brackley-ben, Brixworth-ben és itt a pálya mellett is nagyszerű munkát végzett. „Zökkenőmentes volt a három nap, és az autó jól fut. Néhány versenytársunk, különösen a McLaren, erősnek tűnik.”

Az újonc Kimi Antonelli azt mondta: Összességében jó három nap volt a pályán itt Bahreinben. Élveztem, hogy a Mercedes gyári pilótájaként először pályára léphettem. Jó volt tovább gyarapítani a tapasztalataimat, és folytatni a felkészülésemet az újonc szezonomra. Már alig várom, hogy Melbourne-be érjünk, és elkezdődjön a 2025-ös szezon.

További autós tartalmakért kövess minket Facebookon is!

 

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.06.25
A RacingNews365 értesülései szerint a Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) egy új technikai....
2026.06.24
Kilencven éve sokan buherálták az autójukat. A korabeli szakújságok hemzsegtek a jobbnál jobb....
2026.06.24
A kétszeres bajnok Francesco Bagnaia a szezon végén távozik a gyorsaságimotoros-világbajnokság....
2026.06.24
Okok, amelyekre nem is gondolt eddig.   ..
2026.06.24
A Hyundai Motor Group a 2026-os World Hydrogen Summit rendezvényen bemutatta új európai....
2026.06.24
Drónoktól és aknarobbanástól fokozott védelmet nyújtó, hazai fejlesztésű terepjárót állítottak....
2026.06.24
A BYD csoport, az új energiával hajtott (plug-in hibrid és tisztán elektromos hajtású) járművek....
2026.06.24
Ha létezik motor, amelyet sokszor használnak különleges hobbiautó átépítéséhez, az alighanem a....
2026.06.24
Honda Motor Company új szakaszba lépteti elektrifikációs stratégiáját: a vállalat bejelentette,....
2026.06.24
Ausztráliában hat év alatt a tizedére csökkent a vezetés közben telefonozó sofőrök aránya, miután....