Nissan

Goldberger Mária a Nissan országigazgatója Magyarországon

2016.08.10.

2016. július 1-től Goldberger Mária a Nissan Országigazgatója Magyarországon. Goldberger Mária az autó-kereskedelem számos területén szerzett gyakorlati tapasztalatokat.

A gépjárműiparban szerzett tapasztalatait márkakereskedői oldalon kezdte az Opel Dunánál, majd importőri oldalon a Fiat Magyarországnál folytatta. A Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft-nél 2006-ban kezdett, mint területi vezető a magyarországi piacon, majd 2009-től flotta és haszongépjármű területi vezetőként folytatta egészen 2011-ig, amikor magyarországi flottaértékesítési vezető lett. Egy gyermek édesanyja, szabadidejét családja körében tölti szívesen.

Az előtte álló kihívásokról Goldberger Mária így nyilatkozott: „Célom az, hogy ügyfeleink a magas színvonalú kiszolgálás mellett olyan partnerre találjanak a NISSAN-ban, amely valós értéket teremt a számukra. Biztonságban tudhatják magukat és családjukat, továbbá minden esetben számíthatnak a márka mögött álló munkatársakra, legyen az a megfelelő autó kiválasztása vagy annak karbantartása. Mindemellett a magunk és márkakereskedőink részéről is a folyamatos fejlődés és a piaci igényekhez történő alkalmazkodás biztosítása a legfontosabb feladat.”

A Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft-t 2005-ben alapították, négy ország területén folytatja tevékenységét: Magyarországon, Lengyelországban, Csehországban és Szlovákiában. 2015-ös pénzügyi évben (2015 áprilisától 2016 márciusának végéig) a Nissan magyarországi divíziója közel 4000 gépkocsit értékesített, mellyel 4,01%-os piaci részesedést ért el.

Elődje, Rényi-Vámos Ádám a Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft-nél regionális szerepben 4 országos flottaértékesítési vezetőként folytatja munkáját.

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.03.14
Elsőre meglepőnek tűnhet, hogy a következő Land Rover kínai, azonban a lemezek alá nézve ez kevésbé....
2026.03.14
A svéd pilóta előnye egyetlen másodpercre olvadt csapattársa, Sébastien Ogier előtt. ..
2026.03.13
Félrement kormányzás rendhagyó technikákkal.   ..
2026.03.13
A Kecskeméti Járási Ügyészség vádat emelt egy férfival szemben, aki – a vád szerint – festékszóró....
2026.03.13
Jó reggelt Európa! Ideje visszahozni azokat a termékeket, amik híressé tettek minket, amikhez mi....
2026.03.13
A március 15-i nemzeti ünnephez kapcsolódó rendezvények miatt a főváros több kerületében....
2026.03.13
Nem új appot ígérnek, hanem egy olyan háttérrendszert, amitől az autók és az utak végre ugyanazt a....
2026.03.13
Vádat emeltek egy fiatalkorú fiú ellen, aki a vád szerint friss jogosítvánnyal, jelentős....
2026.03.13
Nyugati szomszédunknál is közbelép a kormány, ezentúl hetente legfeljebb három alkalommal lehet....
2026.03.13
Az AutoWallis Kiskereskedelmi Üzletága Magyarországon, Csehországban és Szlovéniában is megkezdte....