BMW

Vörös szőnyegre gurult a 700 leggyorsabb BMW egyike

2015.11.09.

„Men of the Year 2015” kitüntetéseinek exkluzív díjátadó gálaünnepségét idén is a BMW főtámogatásával hozta tető alá a méltán népszerű GQ férfimagazin, a berlini Komische Oper operaház vörös szőnyegére így ezúttal is a bajor gyártó VIP autóival gurultak fel a meghívott vendégek. Az esemény négykerekű sztárja a BMW M4 GTS modell volt.

A múlt héten rendezték meg a GQ férfimagazin immáron 17. „Men of the Year” díjátadó gálaünnepségét, amelynek ezúttal is a berlini Komische Oper operaház adott otthont. A magazin a nívós elismeréssel a show business, a zeneipar, a közösségi élet, a sportvilág, a politika, a kultúra és a divatvilág megbecsült, nemzeti és nemzetközi képviselőit tünteti ki évről évre.


Az esemény főtámogatójaként a BMW idén is különleges VIP járműflottával szolgálta ki a gála meghívott vendégeit: az est legnagyobb sztárjai, így Daniel Brühl és Til Schweiger színészek, Isabelle Huppert színésznő, valamint Tom Jones és Bryan Adams zenei előadók is a vadonatúj BMW 7-es sorozat képviselőivel, illetve nagyteljesítményű BMW M modellekkel érkeztek meg a vörös szőnyegre.

A csütörtök esti reflektortények négykerekű sztárja a vadonatúj BMW M4 GTS modell volt, amely 3,8 másodperces 0-100-as sprintidejével a valaha készült leggyorsabb sorozatgyártású BMW. 500 lóerős maximális teljesítményével és megannyi úttörő járműtechnológiai innovációjával eme nagyteljesítményű sportoló – amelyből mindössze 700 darabos limitált szériát készít a BMW – eredetileg a versenypályák meghódítására született, miközben korlátlan közúti használhatóságának köszönhetően vezetője és utasa bármelyik aszfaltcsíkon átélheti a lélegzetelállító vezetés abszolút élményét.

Az est zenei aláfestéséről Bryan Adams előadó, Lang Lang zongorista és a Die Fantastischen Vier hip-hop együttes gondoskodtak, utóbbi ráadásul a díjátadó ünnepség közönségének mutatta be először „Name drauf” című vadonatúj szerzeményét. A mintegy 800 meghívott vendéget szórakoztató esemény háziasszonya idén első ízben Barbara Schöneberger színésznő volt. A GQ férfimagazin tekintélyes elismeréseit világszerte tizenegy országban adják át évről évre, köztük az Egyesült Államokban, Nagy-Britanniában, Japánban, Indiában és Kínában is.

A GQ Men of the Year díj 2015-ös győztesei

Isabelle Huppert - Az év asszonya 2015

Tom Jones - Legenda

Boris Becker - Sport

Lang Lang - Közösségi média

Til Schweiger - Társadalmi szerepvállalás

Tommy Hilfiger - Divatvilág

Die Fantastischen - Vier Németországi zene

Bryan Adams - Nemzetközi zene

Daniel Brühl - Németországi film

Mads Mikkelsen - Nemzetközi film

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.07.14
Egyetlen vidéki város kap 44 új elektromos autóbuszt. A járművek között csuklós, szóló- és....
2026.07.14
A brit kormány közlekedési menetrendjét idén is a király olvasta fel a parlament ünnepélyes....
2026.07.14
Nemcsak a közutakon, hanem idén második alkalommal a vízen is mértek sebességet a rendőrök. A vízi....
2026.07.14
Látszólag teljesen érthetetlen, miért történt az ütközés. ..
2026.07.14
A kamionversenyzés őshazájában, a Nürburgringen folytatódott az Európa-bajnokság a hétvégén. A....
2026.07.14
Csatlakozik a hagyományos európai gyártók egyre hosszabb sorához a Volkswagen is, és megpróbálkozna....
2026.07.13
Évek óta minden fejlesztés arról szól, hogyan lehet néhány perccel lerövidíteni az elektromos autók....
2026.07.13
A Formula–1 Magyar Nagydíj hetében a Corvin Palace és a Time Out Market Budapest az autósport....
2026.07.13
A CATL bemutatta az ipari nátriuimion energiatároló gigarendszerét, amely kapacitása akár 1 GWh is....
2026.07.13
Horvátországban drágul kedden a dízel, a mezőgazdaságban használt kék dízel és a cseppfolyós gáz, a....