Lamborghini Huracán EVO RWD

Különleges fogadtatásban részesült az új Lamborghini Huracan

2020.06.20.

Digitális bélyeget szenteltek az új Lamborghini Huracannak – írja a római La Repubblica című napilap internetes kiadása.

A Lamborghini Sant’Agata Bolognese-i központja  - együttműködve a Bitstamps céggel (nem összekeverendő a Bitstamp váltóval) – első alkalommal jelentkezett digitális bélyegkollekcióval.  Az apropót a Huracán EVO RWD nyitott tetős változata, a luxusmodell Spyder világpremierje szolgáltatta.

A 30 darabosra tervezett digitális bélyegsorozaton első darabját az „újszülött” Huracán EVO RWD Spydernek, a Lamborghini Huracán EVO RWD nyitott tetős változatának szentelték.

A digitális bélyegeket lehet gyűjteni akárcsak a hagyományos bélyegeket, vagy adni-venni a szakosodott online piacon. A digitális bélyegek limitált számban, számozott darabokként lesznek elérhetőek, összesen 20 ezer példányban.

A virtuális Lamborghin-bélyegek tematikus sorozata, a Automobili Lamborghini Collection feldolgozza a Sant’Agata Bolognese-i cég történetét, bemutatva több mint 20 ikonikus Lamborhini modellt.  

A digitális bélyegek „egypéldányúak”. Származásuk és egyediségüket a Blockchain vagyis a blokklánc technológia garantálja. A vásárláshoz le kell tölteni a Bitstamps applikációját, ami egyúttal a blokklánc alapú bélyegek tárolására is szolgál.

A Lamborghini olasz autógyár. 1964 óta gyárt felső kategóriás sportautókat, azonban az első e név alatt megjelenő autó klasszikus GT volt, a Lamborghini 350 GT. A vállalat székhelye Emilia-Romagna tartományban,  Sant’Agata Bolognesében található, Modena és Bologna között. A márka, amelynek emblémája támadó bikát ábrázol - 1998 óta a Volkswagen-csoporthoz tartozik, azon belül az Audi leányvállalata. A VW AG 2012-ben a Lamborghinin keresztül vásárolta fel a Ducati sportmotorkerékpár-gyártót, amely így szintén az Audi AG leányvállalataként működik.

Tavaly felröppentek pletykák a Lamborghini jövőjét illetően. Médiaforrások tulajdonosváltásról írtak, mely szerint a Volkswagen csoport megválhat a Ferrari vetélytárs márkától. A német konszern vezetői azonban cáfolták a híreszteléseket. Közölték: nincs ilyen terv, eszük ágában sincs eladni a Lamborghini-t.

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.08.16
A Revuelto SV továbbfejlesztett, 1065 lóerős hajtáslánccal rendelkezik, amely lehetővé teszi, hogy....
2026.08.16
Volt már zenélő út, vízelnyelő, világító, készült műanyagból és egyre több az energiatermelő,....
2026.08.16
Heti rajzunk készítője Kelemen István, karikatúrájának címe:  Igazoltatás kánikulában. ..
2026.08.16
Az új Skyline-t például 26 hónap alatt fejlesztették ki a semmiből, miután tanulmányozták, hogy....
2026.08.16
A X. kerület egyik legforgalmasabb vasúti átkelőjénél ellenőriztek a rendőrök; drónnal is figyelték....
2026.08.16
Néhány évvel ezelőtt még Németországból érkeztek a Volkswagen legfontosabb fejlesztései Kínába, ma....
2026.08.16
Nem tudni, hogy pontosan mi vezetett a balesethez, csak találgatni tudnánk – bár a látottak alapján....
2026.08.16
Feloldották a pályazárat az M3-as autópálya 139-es jelű Mezőkeresztes csomópontjában, a forgalom....
2026.08.16
Az augusztus 20-i nemzeti ünnephez kapcsolódva idén is számos helyszínen lesznek programok....
2026.08.16
Mostantól akár egy műszaki áruházban is rátalálhatunk a következő új autónkra. A Geely modelljei a....