Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató (NÚSZ) Zrt.

Vasárnap hajnalban szünetelnek az útdíjfizetési rendszer értékesítési szolgáltatásai

2020.03.20.

Informatikai fejlesztés miatt vasárnap 00:00 órától 04:00 óráig az útdíjfizetés rendszerében nem lehet majd e-matricát és viszonylati jegyet vásárolni, valamint HU-GO egyenleget feltölteni - közölte a Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató (NÚSZ) Zrt. pénteken az MTI-vel.

A tervezett karbantartás egyaránt érinti az autópálya-matricával, a viszonylati jeggyel közlekedő és a fedélzeti eszközt használó ügyfeleket.

   

A fejlesztés miatt a nemzetiutdij.hu, a hu-go.hu, az ematrica.nemzetiutdij.hu weboldalak nem lesznek elérhetőek, továbbá a viszonteladóknál lévő KIOSZK-ok sem működnek majd.

A NÚSZ Zrt. ugyanakkor arra is felhívta a figyelmet, hogy a fizetős útszakaszokat a rendszerfejlesztés ideje alatt sem lehet ingyenesen igénybe venni. Az úthasználati jogosultságot (e-matrica, e-útdíj) a karbantartási időszakot megelőzően szükséges  megváltani.  

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.05.08
Halálos kimenetelű közúti közlekedési baleset miatt teljes pályás útzár van érvényben Szegeden a....
2026.05.08
Oliver Solberg rajtolt a legerősebben a Portugál-ralin, a csütörtöki rövid nyitó etapot 3,4....
2026.05.08
Egy tündérmese, amely megvalósulni látszik.   ..
2026.05.08
Az IBUSZ a június 26-ig induló járatok esetében átvállalja a kerozin-felárak miatti....
2026.05.08
Szöveges és térképes figyelmeztető előrejelzést adott ki Magyarország területére 2026. 05. 08.....
2026.05.07
Vendég: Tóth Péter, a Das WeltAuto Centrum értékesítési igazgatója. ..
2026.05.07
Nagy fejlesztésekkel sem jutott dobogóra a Ferrari a miami hétvégén, és ez érezhetően....
2026.05.07
Na, de mi az összefüggés a túlsúly és a modern sofőrök között?   ..
2026.05.07
Az új, tisztán elektromos hajtású Opel Mokka GSE Rally versenygép, az utcai Opel Mokka GSE és a....
2026.05.07
Soneira Rouven Mohr utódja, akit március 1-jén neveztek ki az AUDI AG igazgatótanácsába – írja....