Az Extreme E off-road bajnokságban elektromos hajtású SUV-ok versenyeznek egymással extrém időjárási körülmények között. A sorozat célja, hogy felhívja a figyelmet a klímaváltozásra.
A 25-ös rajtszámmal induló BMW M8 GTE versenyautó érzelmekben gazdag győzelmet aratott a hétvégén megrendezett Daytona-i 24-órás megmérettetés esővel áztatott, izgalmakkal teli futamán. „Charly Lamm azt akarta volna, hogy a végsőkig küzdjünk. Megtettük és megnyertük neki” – mondta Jens...
Marcus Grönholm kétszeres világbajnok egy Yaris WRC-vel indul a svédralin. Nem a győzelem a cél, ugyanakkor pontosan tudjuk, mire képes Mágikus Marcus.
Három csapattársával együtt megnyerte a nagy hagyományokkal rendelkező daytonai 24 órás gyorsasági autóversenyt a kétszeres Forma-1-es világbajnok Fernando Alonso.
Előz a Toro Rosso – de egyelőre nem a konstruktőri bajnokságban vagy a pályán. Ismertették új autójuk bemutatójának időpontját.
A Citroën francia versenyzője zsinórban hatodszor győzött a szezonnyitón, Thierry Neuville szoros küzdelemben lett második.
Sébastien Ogier továbbra is vezet, de Thierry Neuville csak 4 másodpercre van tőle. Sébastien Loeb a harmadik helyen áll, de többen is szorongatják.
A rali-vb 40. szezonja csütörtök este indul Monte-Carlóban rengeteg sztárral és izgalmas új pályákkal. Minden fontos tudnivalót megtudhat ebből a cikkből.
A tavalyi ötfutamos szereplés után az idén már teljes szezont teljesít a PTR Honda csapatánál Sebestyén Péter a gyorsaságimotoros Superbike-világbajnokság Supersport kategóriájában, a magyar versenyzőnek pedig az a célja, hogy az év második felében már az első öt helyért szállhasson harcba...